Wpis z mikrobloga

@krabopajonk: oczywiście, o kawałek drewnianej deski zapierasz się brechą w momencie gdy pozbywasz się obrotowego pierścienia zabezpieczającego, po to żeby nie porysować felgi.

Jeżeli śruba tego nie ma lub nie zależy komuś na felgach to drewno można pominąć.
@SerTrapistow: to może i ja dodam 3 grosze od siebie. W tamtym roku spod domu jednorodzinnego, ogrodzonego, na wsi ok 2k mieszkańców ukradli mi samochód (mazowieckie). Dokładnie 30 września 2021, sprawa zgłoszona na policję, po miesiącu dzwonie się dowiedzieć na jakim etapie jest moja sprawa, a Pan do mnie ze Warszawa zrobiła nalot na dziuple wieś OBOK mojej (dokładnie 3km obok) i znaleźli części z mojego auta… Na szczęście sprawa dosyć
@malifewasnever: no dobra, tak jak podejrzewałem, toyota goli frajerów robiąc jakieś własnościowe rozwiązania, ale to nadal nie wskazuje na to, że coś takiego schodzi jak świeże bułeczki

Chyba, że faktycznie licza, że okradzeni pójdą na giełdę kupować swoje własne czujniki
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego:
Ksenonowe światła Porsche są idealne do uprawy marihuany; generują odpowiednie ilości światła i ciepła, zużywając przy tym niewiele energii. W dodatku ksenony Porsche nie są przykręcane i wystarczy pociągnąć za odpowiednie uchwyty, aby wydobyć je w kilkanaście sekund.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konskyyy

@Scybulko:


W żaden sposób nie usprawiedliwiam kradzieży, po prostu rynek sam zachęca takich degeneratów. A coż czujniki ukraść to 1 minuta, dużo krócej niż katalizator a cena też dobra w dzisiejszych czasach.
@WCB9968: oe 89341-05010 to numer RAV4 IV generacji, czyli modelu produkowanego do 2018 roku(w dodatku bez jednego czujnika), niemniej w modelach do 2019 roku te czujniki nie sa aż tak drogie. Zauwaz, ze tutaj ukradzione sa czujniki z modelu produkowanego od 2019 roku i to one sa tak śmiesznie drogie(glownie przez covid) i to one sa pozbawione zamienników. Pojedynczy czujnik oe toyoty do modelu po 2019 kompatybilny z modulem pdc to
Pobierz malifewasnever - @WCB9968: oe 89341-05010 to numer RAV4 IV generacji, czyli modelu pr...
źródło: comment_1661341500vdCFOp5QxI3Nan73G4usRJ.jpg