Wpis z mikrobloga

@SerTrapistow: to już trzeba było cały zderzak wziąć, WTF xD

drugie pytanie - czemu akurat toyoty? ogółem czujniki są tanie, jak Toyota lubi golić frajerów to mogli założyć takie, co nie zastąpi ich chińczykiem za 40zł, ale czujniki to nie jest coś co się psuje często i trzeba tego tonę na wymianę, a jak zakładasz czujniki do samochodu, który nigdy ich nie miał, no to zestaw od chińczyka za 40zł będzie
  • Odpowiedz
  • 173
Mi #!$%@? katalizator z mojej auriski i stoi teraz na parkingu serwisu ASO, bo nie ma katalizatorów i nie wiadomo kiedy będą… jak zgłaszałem o godzinie 11 na komendzie w centrum wawy to tylko tego dnia do 11 był to 5 taki przypadek zgłoszony.

Złodziejom łamać ręce w łokciach i kolana a przede wszystkim publikować zdjęcia ich mord z pełnymi danymi w gazetach i telewizji, nie mówiąc już o zwiększeniu kar w
  • Odpowiedz
@Scybulko: Nie ASO, tylko filozofia lean, która od Toyoty się wzięła. Nadmierne zapasy i nadprodukcja to straty według lean. Wszystko fajnie póki komponenty można zamawiać na bieżąco, a czas oczekiwania nie wynosi 1 rok do przodu ( )
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: to już trzeba było cały zderzak wziąć, WTF xD

drugie pytanie - czemu akurat toyoty? ogółem czujniki są tanie, jak Toyota lubi golić frajerów to mogli założyć takie, co nie zastąpi ich chińczykiem za 40zł, ale czujniki to nie jest coś co się psuje często i trzeba tego tonę na wymianę, a jak zakładasz czujniki do samochodu, który nigdy ich nie miał, no to zestaw od chińczyka za 40zł będzie
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: Teraz jeszcze nie jest źle, będzie gorzej, inflacja dopiero wywali, ceny też jeszcze wywalą i będzie równia pochyła w dół. kradzieże, włamania, napady rozbójnicze to dopiero przed nami.


@r5678: tylko kto to nagle z doopyt zaczał robić. bezrobocie wcale nie wywaliło jeszcze.
Siła nabywcza wróciła powiedzmy do tej z roku 2015 a wtedy wcale tak nie kradli.
Chyba, że to migranci
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: Przecież takie czujniki (wystające, w różnych kolorach) na Allegro za 50-90zl można mieć XD Serio ktoś ryzykuje za takie kwoty?
Przecież do byle jakiej roboty idziesz na pół dnia i masz już te 50-90zl bez ryzyka żadnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zupawproszku: serwis polecony przez Toyotę - IPACO - TŁUMIKI, katalizatory: wymiana naprawa Syreny 14, Warszawa
Oni kompletnie nie wyrabiają z dostawami. Czas oczekiwania nawet do 5-6 miesięcy.

A pan tlumikarz 2 miesiące temu za 2000zl robił katalizator (zamiennik), sonda+robocizna. Wszystko od ręki tego samego dnia. Auto oczywiście Auris hybryda
  • Odpowiedz
@Scybulko: sugeruje że w służbowym vw czekałem 3 miesiące na wymianę czujników parkowania. Bo nie ma i #!$%@?.
Fabryki dostały po dupie bo nie produkowały na zapas(toyota i ich lean), cena poszła do góry to i amatorzy kradzieży się znależli.

W żaden sposób nie usprawiedliwiam kradzieży, po prostu rynek sam zachęca takich degeneratów. A coż czujniki ukraść to 1 minuta, dużo krócej niż katalizator a cena też dobra w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz