Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może jakąś kartę do telefonu z Wielkiej Brytanii, z której korzysta z Polski? Chodzi mi o to, żeby osoba z Wielkiej Brytanii nie musiała wybierać kierunkowego jak do mnie dzwoni

Kupiłem kartę GiffGaff i jak dzwonię do kogoś z Wielkiej Brytanii, to ledwo co jest słychać drugą osobę i co jakieś 5 - 7 minut połączenie w ogóle się rozłącza.

Z drugiej strony jak korzystam z sieci Orange, to działa dużo lepiej niż GiffGaff - tylko niestety wtedy jest widać kierunkowy z Polski.
Czy zna ktoś jakieś inne takie karty, żeby można byłoby mieć kierunkowy z Wielkiej Brytanii zamiast z Polski mieszkając w Polsce?

#giffgaff #wielkabrytania #anglia #siecikomorkowe #pytanie #emigracja
  • 3
@fefler: A może whatsapp na karcie gif gaf? Whatsapp ma dużo lepszą jakość niż połączenia komórkowe, które w roamingu są cięte do niskich standardów. A numer miałbyś z brytyjskiej karty, a net np z wifi.
@fefler: nie wiem czy to zadziała, ale może Wifi calling ( nie każda sieć to ma, nie każdy telefon obsługuje) jest odpowiedzią dla ciebie. Ja kożystam z tego tylko odwrotnie nr z Play używam w UK. Telefon może nawet nie mieć zasięgu, ważne żeby był internet po Wifi. Jakość połączeń, bardzo dobra i rozliczane jest wszystko bez roamingu, tak jakbym cały czas przebywał w pl
Kupiłem kartę GiffGaff i jak dzwonię do kogoś z Wielkiej Brytanii, to ledwo co jest słychać drugą osobę i co jakieś 5 - 7 minut połączenie w ogóle się rozłącza.


@fefler: A spróbuj wyjść z domu, o2 nie ma dobrego łącza jak T-Mobil.
Jak wyjdziesz z domu to pewnie będziesz miał pełne 5G.