Wpis z mikrobloga

Nie jestem zwolennikiem #blackpill but, @rozowyslonikx jest chodzącym potwierdzaczem blackpillu właśnie :|

Jedna z tez blackpillu mówi, że "alfa szmaci, beta płaci". Co robi nasza różowa? Daje D chadom i szuka bet do jednostronnych układów (wystarczy poczytać jej wpisy o sponsorach i darmowym jedzeniu). Robi dokładnie to o czym mówi blackpill, przynajmniej w tym konkretnym przypadku.

Wykop ma naprawdę zły wpływ na ludzi, bo ściąga tu chyba najgorszy sort społeczny. Zaczynam to już czuć po sobie, że im dłużej tu siedzę i czytam to wszystko i wchodzę w interakcję z ludźmi, to sam zaraz wejdę w to #!$%@? o którym się tu tak mówi.

I piszę to przede wszystkim dlatego, że swego czasu na PW rozowyslonikx chciała ZE MNIE zrobić właśnie betę.....Nie ma nic gorszego dla świadomego mężczyzny, niż próba zrobienia z niego bety. To dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Tych którym się należy, bo mi się podobają i którym dam i tych którzy mają ZASZCZYT mi wszystko DAWAĆ a ja im nic ¯\_(ツ)_/¯ Za takie podejście do ludzi gardzę nią i tym podobne kobiety.

To w sumie też zmusza do pewnych refleksji . Szacunek jest czymś, na co się powinno zapracować. Jak widać, wiele kobiet ma problem z zapracowaniem sobie na niego, więc społeczeństwo wyszło z inicjatywą, że szacunek kobiecie należy się dla tego, że są kobietami po prostu....
Skutki są jak widać opłakane. Kobieta dostaje szacunek za nic, a facet który na niego pracuje jest jego pozbawiany....i w wielu przypadkach nawet o tym nie wiedząc.

Na pewno rozowyslonikx na jakikolwiek szacunek sobie nie zasługuje, to jest najbardziej zdegenerowany mentalnie typ człowieka jaki można spotkać i który tylko potwierdza smutną prawdę o niewchodzeniu w jakiekolwiek związki. Mnie związki z głowy już całkiem zniknęły.

I tak, pewnie zaraz wyskoczysz z tekstem, że sam oferowałem ci pieniądze za #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, ale płacenie za usługę, to jest układ dwustronny. Bycie betą natomiast zawsze oznacza bycie wykorzystywanym przez jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nie mówię tutaj wszystkiego. Nie wyciągam wszystkich twoich brudów z PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja robię sobie przerwę od wykopu, trzeba jakoś to rozchodzić.

#tinder #rozowypasek #logikarozowychpaskow #atencyjnyrozowypasek
  • 9
  • Odpowiedz
@Kleyio: diva wykopu wyciąga chłopów z przegrywu za kasę, tego jeszcze nie grali. Tylko nie potrzebnie dajesz jej amunicję, rozumiem kwestie, że dobrze jest się wygadać ale można zawsze poprosić o pw, ktoś by się odezwał z podobnymi przemyśleniami.

Poza tym to nic odkrywczego. Jedyne co mnie ciekawi to jej wygląd, bo podejrzewam, że to jakaś średniawka na hajpie.
  • Odpowiedz
diva wykopu wyciąga chłopów z przegrywu za kasę, tego jeszcze nie grali. T


@muchmuchmuch: No właśnie nie xDD Ona nie chce nikogo wyciągać z przegrywu nawet za kase. Skąd ty to wziąłeś xD
  • Odpowiedz