Wpis z mikrobloga

Wiem, że nasze ukochane miasto pizzą stoi, natomiast czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć gdzie dorwę dobre Calzone?

Ewentualnie może ktoś zna lokal gdzie robią pizzolo, ale na to nie liczę jako, że na samej Sycilii to też rzadko się zdarza znaleźć restaurację oferującą ten specjał.

W Kociołku było to coś podobnego i to nie jest prawdziwe Calzone (o czym sami mowią), a lokal ma niestety wzloty i upadki jeśli chodzi o poziom.
Za czasów studenckich było takie coś do dorwania w legendarnym lokalu Orient Express przy Curie Skłodowskiej, ale umówmy się to też nie było wykwintne danie.

Także może ktoś jest w stanie poratować poleceniem.

P.S.
W McDonaldzie na Rynku sprawdzałem. Nie mają w ofercie ani na górze ani na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie71
  • 20
@NaglyAtakGlazurnika: Widziałem pierwszy komentarz. Kurde faktycznie była jeszcze w Bravo (i sprawdziłem dalej jest) Calzone, ale nigdy jej nie brałem bo tam to zawsze Familijna wpadała z kimś na spółę.

Nie wpadłem na to, żeby to samemu złożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie trenuje do zawodów w jedzeniu na czas :)

@duozoner: OOO, dzięki wielkie za polecenie! Jakoś nigdy mi tam nie było po drodze, żeby
@Rad-X: Oj wiem na czym polegał, ale akurat jak zapytałem kolegę o lokal z Calzone to onzapytał co to. Zobaczył i stwierdził z pełną powagą , że czemu nie złożysz sobie pizzy na pół przecież to to samo :)

I nie nie był to Glazurnik xD

Także dla niektórych to nie jest dowcip, a po prostu pełna powagi rada dana z dobrego serca :)