Wpis z mikrobloga

@sylben:

1. Nowa mechanika nie wprowadza żadnej nowej mechaniki (chociaż to akurat najmniejszy problem) i nie opłaca się jej robić bo nagrody są śmieszne, a ryzyko zbyt duże.
2. Żółte archnemesis moby są często nie do zabicia i również nic nie dropią.
3. Quantity i rarity itemów dropiących z mobów zostało znacznie zredukowane - w praktyce nie opłaca się już robić mapek. Ludzie z full magic find gearem, atlas buildem pod
@sylben:

No to super, jak gra ci sprawia radość to nic tylko cisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czynnik losowy wchodzi w grę i na pewno jakaś część graczy gra sobie spokojnie i nie wie o co chodzi większości.
1. Nowa mechanika nie wprowadza żadnej nowej mechaniki (chociaż to akurat najmniejszy problem) i nie opłaca się jej robić bo nagrody są śmieszne, a ryzyko zbyt duże.

7. GGG wprowadzając największą zmianę w historii gry ukrył to w patch notes, żeby sprzedać skrzynki i supporter packi.


@ruszka: pół na pół, może to celowe zagranie, bo zmienili balans np lootu i chcą zobaczyć jak działa gra

3. Quantity i rarity itemów dropiących
@NewBlueSky:

Może trzeba po prostu zaakceptować, że loot jest wartością samą w sobie a nie przeliczać wszystko na chaosy


Klepanie jednego moba z nudnymi mechanikami 3 minuty biegając w kółko i używając jednego przycisku żeby dostać z niego 1 alchemy orba to nie jest żadna wartość, tylko strata czasu, bo ani to fajne, ani opłacalne, ani nie daje żadnego poczucia osiągnięcia czegokolwiek. Nie mam nic przeciwko, żeby lootu było mniej -
Klepanie jednego moba z nudnymi mechanikami 3 minuty biegając w kółko i używając jednego przycisku żeby dostać z niego 1 alchemy orba to nie jest żadna wartość, tylko strata czasu, bo ani to fajne, ani opłacalne, ani nie daje żadnego poczucia osiągnięcia czegokolwiek. Nie mam nic przeciwko, żeby lootu było mniej - ale niech będzie bardziej wartościowy. Chris by chciał, żeby ludzie zaczęli podnosić rarki i je identyfikowali i w ten sposób
@NewBlueSky:

imo nadal jest fun, to ze masz niska granice funu to co ci poradze, jesli stymulowales sie ze ci filtr zaznacza na kolorek itemki jak spadaja xD


No to wychodzi na to, że 90% graczy poe ma niską granicę funu, w tym streamerzy,
I ludzie co grają w te grę 12 lat i nigdy złego słowa na GGG nie powiedzieli, do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to wychodzi na to, że 90% graczy poe ma niską granicę funu, w tym streamerzy,


@ruszka: no tak, w zasadzie tak to działa. Nie bez powodu wysokiego poziomu np filmy czy ksiazki sa nudne, a bieda akcyjniaki marvela rozbijaja banki. Bo trafiaja do prostego poziomu dla wiekszosci ludzi.

Jak 10% graczy ma jakiś pogląd, to można powiedzieć, że jest on pomijalny.


@ruszka: Jak 50+ % polaków wybrało PiS to
@NewBlueSky:

Ale przecież ja nie mówię, że masz się źle bawić, bo ja się źle bawię. Może to po prostu nie jest już gra dla mnie, jeśli tobie się podoba ta liga no to świetnie! Ostatecznie to ty się masz dobrze bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruszka: dokladnie, tylko ty oceniasz to za cos negatywnego. A dla mnie to normalne, ze jesli wychodzi Gothic 4 i jest klockiem to nikt mnie nie zmusza aby w niego grac.

I piszesz to tak jakbym ja sie swietnie nie bawil, ja sie swietnie bawie, wiec twoj argument, ze cierpie i chce abys ty cierpial nie ma sensu xD
@NewBlueSky:

Dokladnie, tylko ty oceniasz to za cos negatywnego. A dla mnie to normalne, ze jesli wychodzi Gothic 4 i jest klockiem to nikt mnie nie zmusza aby w niego grac.


Dlaczego? Wymyślasz sobie już teraz rzeczy których nie napisałem, jak ci się dobrze gra to super, pożegnajmy się już bo szukasz dziury w całym. Napisałem, że ta liga mi się nie podoba, napisałem dlaczego, napisałem czemu jest taka drama, ty
Ale przecież ja nie mówię, że masz się źle bawić, bo ja się źle bawię.


@ruszka: uzyles odwrotnosc tego, tak jakbym ja ci mowil ze masz sie zle bawic, bo ja sie bawie dobrze (zle wedlug ciebie).

O to w tym chodzi, masz prawo do tego aby ci sie gra nie podobala i nikt cie nie zmusza do gry wtedy. Poe ma model w ktorym masz co kilka miesiecy zmiany i
@NewBlueSky:

Czyli czepiasz się mnie, bo napisałem, że to, że ja się źle bawię nie oznacza, że ty się masz źle bawić? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi.

Napisałem ci, że nie oczekuję od ciebie żebyś się źle bawił i jak się dobrze bawisz to super, ty mi odpisałeś że oceniam to negatywnie co jest nieprawdą, a teraz to nie wiem