Wpis z mikrobloga

@Rajbond: próbuj na studiach nie zmarnuj czasu jak ja, chociaż spróbuj znaleźć kolege albo kilku i może wciągną cię w normictwo nie odmawiaj zaproszeń i tak dalej

jak to powiedział pewien gruby białorusin: "życie swoje #!$%@?ł"
@Rajbond: nie przejmuj się. mówi się że dla faceta najlepsze jest pierwsze 40 lat dzieciństwa. i w sumie piszę to nieironicznie bo jak o siebie zadbasz to poczujesz się stary najwcześniej za paredziesiąt lat. wiem co piszę. 29lvl here, czuję się dobrze fizycznie a bez dowodu nie kupię sobie amareny. no a co do wyszalenia się w szkole średniej to masz rację. pociąg odjechał i nie wróci. ja do dzisiaj sobie
@Smiecharz:

mówi się że dla faceta najlepsze jest pierwsze 40 lat dzieciństwa.


To jest copium. Facet osiąga swój szczyt młodości w wieku 25 lat(tak samo jak kobiety) a później rozpoczyna proces starzenia się. Można się czuć młodo mając i 35 lat ale biologicznie młodość już dawno minęła
Facet osiąga swój szczyt młodości w wieku 25 lat


@Rajbond: to jest w przypadku kobiet. u facetów jest później. można sobie popatrzeć na zdolności reprodukcyjne. kobiece idealne okno to 15-25lat. potem zdolność reprodukcyjna się pogarsza a z tym idzie wygląd. natura potraktowała faceta dużo łagodniej w tym aspekcie
@Rajbond: mezczyzni starxeja sie wolniej od kobiet zmarszczki pojawiaja sie o wiele pozniej, wiec dbajacy mezczyzna moze bardzo dlugo dobrze wygladac jesli nie jest pijackim januszem
@TEDMAJER: Pod warunkiem że ma do tego geny inaczej jakby o siebie nie dbał gdzieś w przedziale 30-40 lat i tak zdziadzeje wyglądem. Przypominam też że kobieta ze zmarszczkami i tak ma tysiąc razy większe powodzenie od większości mężczyzn
@Rajbond: można wyglądać młodo i mieć #!$%@? ryj w wieku 40 lat ale wyglądać lepiej niż rówieśniczka jeśli w mairę się o sibeie dba, mężczyźni starzeją się o wiele wolniej i to jest fakt