Wpis z mikrobloga

#rowerelektryczny #rower

Mirki szukam pierwszego elektryka dla siebie - mam na myśli rower. Po 4 latach z hulajnogą i problemem z zasięgiem(zazwyczaj dojezdzam do pracy 10 km w 1 strone lub do znjaomych z 15 km) Stwierdziłem ze nie chce być zalezny od "pojemnosci baterii" Póki co uzywalem mi 365 z 2018 roku z zmienionym softem na 30 km predkosci i zasieg byl max 22 kilometry i spada co mnie nie satysfakcjonuje(musiałem sie doładowywać w pracy lub u znajomych). Nie wspominajac o wymeinionych dętkach itd. po 4 tyś kilimetrów czas na zmiane.

I tu sie pojawia pytania jaki rower MTB(elektryczny) polecacie do 5K. Wiem ze nie ma zbyt duzego wyboru.
znalazłem 2 co wygladają w miare:
- eleglide m1 plus
- FAFREES F100

Macie jeszcze coś ciekawego?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciech-slo: rockrider e-st 100. Zastanów się też czy na takie dojazdy do pracy nie będzie lepszy bardziej miejski rower np. też z decathlonu funbike e-power 6.0
@melba: Jestem z Wrocławia dojeżdzam po wałach szutrowych. A w przyszłości chciałbym wymienić amor przedni na coś lepszego(w tych tanszy rowerach to najbardziej kuleje) i sobie wyskoczyć w jakieś "pagórki" np wzgórza strzelińskie gdzie masz łagodne zjazdy(jezdziłem tam na zwykłym rowerze trekkingowym i dawał rade)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciech-slo: nie liczył bym na jakieś dobre właściwości górskie w takim rowerze. Pomijając sam amor, to masz słabe hamulce, naped i najgorsze to chyba naped w kole (resztę można z czasem wymienic).
@melba: dzięki;) nie chce jeździć po jakiś ekstremalnych single track. W takim wypadku wypożyczam sobie za 250 zł trekka i nam spokój.

Ale ten fun bike wyglada ok zwłaszcza ze tez ma „legalna” manetkę ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciech-slo: sprawdz sobie w decathlon-rent czy nie ma możliwości wypożyczenia któregoś. Mógłbyś e przejechać i sprawdzić czy spełnia twoje oczekiwania jeśli chodzi jazdę terenową.