Wpis z mikrobloga

YEBAĆ Kredytową biedę, która swoim zachowaniem popsuła, rozebrała rynek nieruchomości. To ta bieda kredytowa doprowadziła do tego że

Dostajesz Kurnik w nowym budownictwie na bloczkach pustakowych , przez które słychać jak żona bije męza w domu.
Do tego spłacasz ten kurnik zwany APARTamnetem przez 17- 30 lat (zalezy od WIBORU)

Do tego ta bieda nie rozumie, że popsuła rynek finnsowania hipotecznego do takich absurdów ze. Musi spłacić 3 razy tyle ile pozyczyła. nadzięń dzisiejszy a średnio 2 razy tyle - o ile WIBOORRR spadnie
#nieruchomosci
  • 17
@dzikuZplasriku: A wiesz, że właściwie na całym cywilzowanym świecie ludzie nie zarabijących kilku średnich krajowych muszą się posiłkować kredytem. Kredyt mieszkaniowy to kredyt jak każdy inny, są tacy którzy biorą kredyty na Iphony, to jest dopiero głupota, mieszkanie to podstawowa potrzeba każdego człowiek, nic dziwnego że biorą na nie kredyty.

Lokale mieszkalne w miejscach w których ludzie chcą mieszkać są drogie na całym świecie, nie ważne czy to będzie Szanghaj, Manila,
@DiMaria: ale z posta wynika również, ze i opa nie stać na takie mieszkanie. Skoro ma za złe „kredyciarzom” wzrost cen, to znaczy, że prawdopodobnie nie kupił wcześniej, bo nie było go stać i myśli, że może zbierać na mieszkanie 10 lat i ceny jego zdaniem powinny zostać takie jak na początku oszczędzania.
Więc to głównie on powinien wyprowadzić się do jakiegoś małego miasta w Polsce B i tam kupić coś
no to kup mieszkanie w miejscu gdzie jest po 2k i miej do wyboru jeden zakład pracy

@LasProteinasNoTienenCojones: albo dojeżdżaj do pracy. Ja tak wlasnie zrobiłem. Musiałem się wyprowadzić, więc wybrałem male miasteczko z cena 3k/m2 na szczycie górki w grudniu, a nie po 8k w powiatowym ¯\_(ツ)_/¯
@Dusk_Forest77: Ale na całym swiecie nikt nie podpisuje umowy BEZ SUFITU! Ja nie ma nic do kredytow inwestycyjnych, na i phony czy na auta. Ale mam bardzo duzo do kredytów w polsce gdzie odpowiedzialnosć na 30 lat bierze kredytobiorca i odsetki 3 % / rok bierze na swoje pagony. Podobno jesteśmy w europie a Kredyty HIPOTECNZNE mam jak w AFRYCE

Niemcy, Holandia , Francja, Hiszpania tam wszedzie sa 15 letnie kredyty
@dzikuZplasriku: U nas do niedawna nie było innych kredytów niż ze zmiennym oprocentowaniem, więc co ci biedni ludzie mieli zrobić? Tutaj należy mieć pretensję do rządzących, że nic z tym nie zrobiono i banksterki. Większość z nich na szczęście bez większych problemów spłaca kredyty mieszkaniowe, jesteśmy na pierwszym czy tam drugim miejscu w Europie co do spłacania wierzytelności kredytowych w terminie.
@pp93: no tak działają kredyty kto pierwszy dorwie kase z powietrza i wpakuje w rynek pompując ceny ten lepszy, a młodsze roczniki? a co nas to obchodzi, mogli się urodzić wcześniej jak jeszcze było tanio, nie mój problem ważne że ja mam