Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#agepill jest brutalny i nie bierze jeńców. Jako 30 latek jesteś już nawet doświadczony jeśli chodzi o życie, sporo przeszedłeś biorąc pod uwagę chociażby negatywne doświadczenia. Nawet jak byłeś nieśmiałym skrytym nastolatkiem który boi się kobiet i odstaje od grupy to po zakończeniu edukacji chcąc nie chcąc musiałeś zacząć załatwiać dorosłe sprawy, zdobyć samodzielnie pracę, gadać z ludźmi czy wyprowadzić się od rodziców, co sprawia że stajesz się bardziej ogarnięty. Znasz życie bo przeszedłeś wiele na własnej skórze. Znasz #blackpill, wiesz jakich kobiet unikać, jak czytać red flagi, być może masz za sobą masę spotkań z #tinder po których zostałeś olany. Widzisz po starych znajomych co osiągnęli, jaką prace znaleźli, z kim wzięli ślub i czy opłacało się mieć dzieci. Pamiętasz wszystkie akcje w szkole, klasowych rozbójników którzy mieli powodzenie u lasek i klasowych kujonów którzy marnowali czas. TY TO WSZYSTKO JUŻ WIESZ TERAZ. Tylko wiesz jaki jest problem kolego? Tego czasu już nie cofniesz. Nie pojedziesz na zieloną szkołę gdzie prawdopodobnie na jednej z dyskotek mógłbyś poznać swoją przyszłą żonę. Nie będziesz mijał lasek na korytarzu szkolnym gdzie wtedy nie miałeś odwagi zagadać i tylko mijaliście się wzrokiem. Nie stworzysz niezapomnianej ekipy, która rozwala system w wakacje, jeżdżą nad jezioro, pod namioty i pewnie tam też mógłbyś spotkać swoją połówkę. Nie przeżyjesz na nowo beztroskich czasów studenckich gdzie każdy z was chce tylko zdać i napić się taniego piwa z ludźmi z grupy. Nawet mogłeś zacząć studia w USA zamiast w PL i przeżyć niesamowitą przygodę, zweryfikować czy jest tak jak na filmach a jak nie to jakaś wymiana studencka albo erasmus. Czas młodości, szaleństwa, eksperymentów, pierwszych miłości, rozczarowań ale też chwil uniesienia. Nigdy nie wrócisz do tych czasów. Twój rozdział został napisany.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630344160b38baa9cfae33f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#agepill jest brutalny i nie bierze...

źródło: comment_1661160859xNEActmoixkhUUHMEP1c0N.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Nie pojedziesz na zieloną szkołę gdzie prawdopodobnie na jednej z dyskotek mógłbyś poznać swoją przyszłą żonę. Nie będziesz mijał lasek na korytarzu szkolnym gdzie wtedy nie miałeś odwagi zagadać i tylko mijaliście się wzrokiem. Nie stworzysz niezapomnianej ekipy, która rozwala system w wakacje, jeżdżą nad jezioro, pod namioty i pewnie tam też mógłbyś spotkać swoją połówkę. Nie przeżyjesz na nowo beztroskich czasów studenckich gdzie każdy z was chce tylko zdać i napić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety za mało przeżyłem takich rzeczy, do 19 roku żyłem jak nastolatek, ogniska, chlania, koledzy ale potem popadłem w depresje i fobie, długi neet przez co nie przeżyłem lat 20 nawet w kilku procentach tak jak inni, w tym roku wbija mi 27 lvl i już tego chyba się nie nadrobi
  • Odpowiedz
mówisz tak ze swojej perspektywy bo to miałeś


@przecietny-letni-wieczur: Tylko jemu chodziło o to w całym tekście "że nie przeżyłeś tego = żałuj" Więc ja mówię nie ma czego żałować bo poza wspomnieniami nic Ci nie zostaje tak naprawdę. Gdybym był mądrzejszy to w tym wieku naprawdę lepiej wykorzystałbym ten czas aniżeli na melanże.
  • Odpowiedz
jak siedzisz w domu odrzutek z deprą to tym bardziej nie wykorzystasz tego czasu


@przecietny-letni-wieczur: Dlatego mówię o produktywnym spędzaniu czasy - jakiś kurs, ciekawe studia, staż, coś co lubisz i wiesz że długoterminowo może przynieść Ci zyski.

Studia na zasadzie "idę na pierwszy lepszy kierunek, z którego mi zostanie dyplom" to nie studia, jedynie zostaną Ci wspomnienia. Znam takich gości którzy w taki sposób kierowali swoim życiem i pomimo wielu imprez, nie zrobili wielkiej
  • Odpowiedz
zyskales za to social skill, kontakty, pewnosc siebie zbudowana dzieki interakcji z rowiesnikami. Wielu piwniczakom własnie takich rzeczy brakuje


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście to są plusy. Ale są ludzie którzy w tym momencie już wiedzieli co chcą robić w życiu, już zakładali biznesy i dzięki temu mieli jeszcze lepsze zbudowane kontakty itp. Ja muszę to budować dopiero po latach.

tylko że typowy piwniczniak ani nie wykorzystał młodości, ani nie zainwestował w siebie
  • Odpowiedz