Wpis z mikrobloga

@kieratek j nie potrafię sobie wyobrazić jaki bałagan w mózgach mają te pisowskie pacynki, siedząc przed ekranem i dumając co można na tym tweeterze "opiniotwórczego napisać". Siedzi taki cztery godziny albo i więcej bo nie ma nic do roboty i wstawia taki wysryw. Szare komórki obumarły
  • Odpowiedz
a tak na poważnie to mogę się założyć, że gdyby służby tuskowi zrobiły wypadek śmiertelny np samochodowy to jesteśmy w takim momencie, że jakby to później wyszło na jaw to Pis i tak miałby swoje żelazne 30% poparcia bo partia by wszystko wyjaśniła w przekazie w tvpis.
  • Odpowiedz
@kieratek: nieprawda. Nie po to takiego wroga swoim wyborcom kreują, żeby się go tak po prostu pozbyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tusk, a w zasadzie nienawiść do niego uruchamiane jest niczym magiczne zaklęcie mające moc na niego oraz wszystkich, którzy są przeciwko pisowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mówienie źle o prezesie lub pisie = jesteś tuskowy złodziej i bandyta okradający obywateli
  • Odpowiedz
@kieratek: no kojarzę, i zgadzam sie, że Tekieli po jednym idiotycznym tekście, walnął kolejny, równie głupi. Bo serio ile nad tym myślę, to nie mogę zinterpretować jego pierwszego tweeta metaforycznie. Odstrzelenie, to odstrzelenie. No gdyby chodziło o pracownika, albo kogoś, kogo można zwolnić, to odstrzelić, znaczy wywalić/zwolnić. Ale przeciwnika?
  • Odpowiedz
@kieratek: dla Polski najlepsze by było, gdyby ktoś Robertowi Tekieli wybił wszystkie zęby i wyrwał język, żeby nie mógł już pie*dolić takich głupot. Metaforycznie oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz