Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: po prostu po Volvo i jego cenie można oczekiwać więcej, nawet jeśli teraz Chińczycy tym rządzą, ta skóra która jest użyta pasuje bardziej do Dacii niż do marki premium, którą Volvo jednak jest lub stara się być
  • Odpowiedz
@cherrz: W Szwecji nikt nie kupuje Volvo dla szpanu a dla bezpieczeństwa. Co ciekawe pierwszy SUV miał się wyłamać i konkurować nie tylko ze zwykłym BMW x5 ale tez z x5M. Na te okazje firma Yamacha pomogła stworzyć silnik v8 do samochodu ktory początkowo maksymalnie miał mieć 5 cylindrów
https://youtu.be/6wbjp7kERQY
Zeby zrozumieć działania producentów trzeba zrozumieć kraj w krórym się znajdują. Najważniejszyszmi klientami są mieszkańcy Skandynawii i to pod nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seasickseafarer: B4 miękka hybryda 197+14KM. Starcza, ale nie pogardziłbym B5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej miałem przez chwilę też nową S60 tylko w R-Design i teraz żałuję że nie wziąłem R-Design chociaż i tak jest gicior.
Mialem też XC60 poprzedniej generacji ale suvy to nie moja bajka, chociaż diesel tam był fajny i ładnie się zbierał w 4x4.
Ogólnie volvo to dla mnie marka nr 1
  • Odpowiedz
@siejeje: z mercedesami się zgadzam, w dziwną stronę poszła ta marka. Kupa ekranów (zdaję sobie sprawę że już teraz od tego nie uciekniemy) ale to podświetlenie kokpitu... dramat.
  • Odpowiedz
@ElonMelon: Chodziło mi o wprowadzenie w blad wszystko masz w tych komentarzach nie chce mi sie pisać drugi raz tego samego specjalnie dla ciebie.
Nawet jak bym sprzedawał te samochody to co mnie obchodzi forum dla 30 letnich maminsynków
  • Odpowiedz