Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: ale do czego mam się odnieść gościu? Skóra w Volvo to dla mnie gówno, Ty jedynie na Google Grafika to auto widziałeś w środku. Gdzie napisałem jakikolwiek farmazon i gdzie temu zaprzeczyłem? xD Ty jakiś #!$%@? jesteś, albo chory
  • Odpowiedz
@cherrz: @Rustyyyy: To ja dorzuce swoje kilka groszy na temat Volvo. Co do wykonczenia uwazam ze volvo trzyma poziom. Kazda naprawa tego auta (xc70 2009) to przynajmniej 2x tego co zaplacilbys za naprawe jakiejs hondy czy toyoty (przynajmniej w usa, kupujac oryginalne czesci). Dzis strzelil mi timing chain i auto leci na zlom. Dostane za nie pewnie kolo $600.
Generalnie psul mi sie bardzo czesto, kupilem go pare ladnych lat
  • Odpowiedz
@cherrz: Czy ty miales spięcie w inkubatorze czy teraz probujesz sie wykrecić? Specjalnie ci pokazalem na zrzutach
Po pierwsze brak ci elementarnej wiedzy po drugie zaprzeczasz faktom i jeszcze sie z nich smiejesz ze haha jakiś ranking.
Najpierw piszesz ze nieee nigdzie nie napisalem ze te materiały to gówno potem daje ci dowód ze tak napisałes a teraz sie pytasz do czego masz sie odnieść...

Mam nadzieję ze te samochody tylko
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: jak Ty nawet zacytować nie umiesz, bo cytowałeś, że stwierdziłem, że całe w środku jest gównem, a ja tak nie napisałem, odniosłem się tylko do skóry - już rozumiesz? nie wiem jak mogę Ci to prościej wytłumaczyć, serio mam wrażenie, że być może jesteś niedorozwinięty i aż niechętnie Cię obrażam... i ja nie mówię, że mam jakąś wielką wiedzę, mówię tylko, że obcuję z nowymi samochodami codziennie, mam porównanie i
  • Odpowiedz
@cerbera: w 2009 to Volvo jeszcze było szwedzkie, a nie chińskie i jak najbardziej środek mógł robić wrażenie, Volvo to zawsze byłajakość na poziomie, więc jak najbardziej się zgadzam, stare Volvo mają klimat
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ale dla mnie oni mogą mówić, że ta eko skóra to cud techniki, mam to w dupie xD dotykałem, siedziałem i moje zdanie jest takie, a nie inne i musisz z tym żyć ¯\_(ツ)_/¯ z ciekawości pokaż link do tych swoich rankingów jak ktoś pisze dobrze o ekoskórze w Volvo, chętnie poczytam tych wypocin :D
  • Odpowiedz
@siejeje: Dobra furka, lubie Volviaka choc mam go dopiero rok. Mialem Merca i volvo bardziej do mnie przemowilo (przynajmniej tym razem). Nie moge zlego slowa powiedziec poza skrzynia, jest slaba, potrzebuje Polestara.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ale co Ty mi jakiś raport awarii wysyłasz gościu, pokaż mi ranking odnośnie jakości skóry o który tak walczysz xD i nie jestem takim ignorantem, większość uważa podobnie, a Ty po prostu najzwyczajniej w świecie #!$%@? głupoty na tematy na które nie masz żadnej wiedzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ale ta skóra nie jest w żaden sposób wadliwa, po prostu jest #!$%@? xD a jak Ty po ocenie ogólnej samochodu oceniasz jakość użytej skóry to chyba mówi wystarczająco o Tobie i o tym, że wystarczająco dużo czasu zmarnowałem na takiego #!$%@? jak Ty, sam się zaorałeś, dobrej nocki :D
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: i to pierwsze i to drugie, dla mnie jest #!$%@?, tandetna, od razu widać, że nie jest prawdziwa i to drugie - czyli mi się nie podoba, bo: to co napisałem w 1 zdaniu. Ogólnie nie ma z nią żadnych problemów, ani się nie rwie na szwach, ani nic, choć auta które robię mają po 1k kilometrów przebiegu, więc nie mam jak ocenić trwałości. Po prostu Volvo ma najbardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
@cherrz: No i teraz to brzmi lepiej. Wiadomo ze ci sie niepodoba ale nie sugeruje ze niczym w jakimś polonezie zaraz sie potarga. Nie dało się tak pierwszego komentarza napisać?
  • Odpowiedz