Wpis z mikrobloga

@cherrz: I co z tego ze widzisz na codzień? Co to zmienia? Jesteś jakimś materiałoznawcą żeby twoje "Widze je na co dzień" było jakimś punktem odniesienia? No chyba ze na środki czystości źle reaguje wtedy mogę się z tobą zgodzić
@cherrz: I co z tego ze widzisz na codzień? Co to zmienia? Jesteś jakimś materiałoznawcą żeby twoje "Widze je na co dzień" było jakimś punktem odniesienia? No chyba ze na środki czystości źle reaguje wtedy mogę się z tobą zgodzić


@Rustyyyy: to też, ale to już mniejsza o to, chodzi mi jaka sztuczna jest chociażby w dotyku, trwałości ocenić nie moge, no ale możemy przyjąć, że tyle co stare prawdziwe
@cherrz: Skórzany fotel w BMW z lat 90tych był w stanie wytrzymac drapanie psa bardzo fajnie ale czasy się zmienily
Tak nowe fotele są plastikowe bo na tym polega eko skóra i nie tyczy sie to tylko samochodow ale tez mebli czy ubrań
Ale co z tego. Tak nowe samochody są mniej trwałe woow nic odkrywczego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cherrz: akurat fotele to jest jedną z najlepszych rzeczy w tym samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie obchodzi mnie z czego dokładnie jest poszycie tak długo jak jest wygodnie i bez bólu można pokonywać długie trasy. Jeździłem do 1200km na raz i zero problemów z plecami.
@cherrz: Skórzany fotel w BMW z lat 90tych był w stanie wytrzymac drapanie psa bardzo fajnie ale czasy się zmienily

Tak nowe fotele są plastikowe bo na tym polega eko skóra i nie tyczy sie to tylko samochodow ale tez mebli czy ubrań
Ale co z tego. Tak nowe samochody są mniej trwałe woow nic odkrywczego

@Rustyyyy: no to po co się tak spierasz o to, że napisałem, że skóra
@cherrz: spieram sie o to ze z twojej wypowiedzi wynika ze volvo robi najgorsze fotele, gorsze niż KIA Hyundai czy Mercedes, na podstawie twojego wydaje mi się.

@siejeje: widzę druga osoba ma sprzeczne doświadczenia

Ciekawe co na to napisze cherrz
@Rustyyyy: to nie są sprzeczne doświadczenia i nic nie napisze, nie odniosę się do wygody na długim dystansie, bo nie jeździłem na takim, odnoszę się jedynie do jakości tej skóry i tyle, dla mnie jest beznadziejna, w pielęgnacji i w dotyku i w feelingu i tyle, wykop tego nie zmieni :D

@siejeje: a skoro Ci pasuje to zajebiście, to jest najważniejsze, mi nie musi
@cherrz: to następnym razem napisz ze według ciebie coś jest słabe zamiast:


Cale w środku lipa, skóra mega eco

@Rustyyyy: nie napisałem, że całe w środku lipa, jak już cytujesz to chociaż rób to dobrze xD a przepraszam, że nie napisałem "skóra beznadziejna eco, ale rankingi z dupy który przytacza użytkownik Rusty tego nie potwierdzają" xD
@cherrz: Po pierwsze to poważany w świecie motoryzacji ranking ADAC.

A po drugie to tak właśnie napisałeś wprowadzając 5 osób w błąd.
Najlepiej jak byś usuną tamten komentarz by nie siać dezinformacji.

@Rustyyyy: nie napisałem tak, zobacz co jest na screenie który wstawiasz xD Ty chyba jakiś wczorajszy, nic nie będę usuwał, skóra w Volvo to gówno i zdania nie zmienię bo Ty tak mówisz cxy jakiś ranking twierdzi inaczej
@cherrz: No TAK napisałeś ze skóra mega eko czyli innymi slowy tandeta w poźniejszych komentarzach pisząc ze jest gorsza niz w KIA czyli wprowadzasz w błąd i nie jakiś ranking ignorancie. W płaską ziemie też wierzysz bo coś ci się wydaje?