Wpis z mikrobloga

Robię #pokazforme bo w sumie jeszcze nie robiłem, a aktualnie jestem w połowie dwumiesięcznego planu, którego celem jest bezpieczny powrót do PRów a następnie przygotowanie do ich przebicia. Zmagam się z kontuzją prawego barku / rotatorów i jest to trudny i nawracający temat, ale robim co możem i powoli do przodu. Obecna waga w zasadzie wróciła do wagi sprzed nawrotu kontuzji i wynosi 78kg. W sumie to też moja maksymalna waga every za wyjątkiem pojedynczych dni.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
VoiDancer - Robię #pokazforme bo w sumie jeszcze nie robiłem, a aktualnie jestem w po...

źródło: comment_1661079503uMpyVrHWcw5ZVHVOtcMI9J.jpg

Pobierz
  • 29
@Ritowel11: na ten moment masa, tak do 83 chce dobić. 172cm staż ciężko określić, bo miałem sporo przerw, dłuższych typu ponad rok i krótszych typu kilka tygodni. Ogólnie pierwszy raz na siłowni byłem jakieś 10 lat temu
@ZalgoZalgo: szkoda że środkowa sekcja nie istnieje. Nawet ostre redu z którym nie mam problemu niewiele by dało, bo mięśnie asymetryczne i ogonie lipa. Tylko może z vacum by to jakoś wyglądało
@VoiDancer jak sobie radzisz z tą kontuzją barku? Ciśniesz male obciążenia? Tez mam problem z barkami i chociaz wiem, ze moge wycisnąć duzo więcej, po prostu przy pewnym obciążeniu zaczyna mnie bolec bark i czasem musze odpuścić. Problematyczne jest to, ze praktycznie kazde ćwiczenie aktywuje barki. Napisz coś o tym dzieki
@Wolodyjowski: z barkami to ogólnie bardzo skomplikowana sprawa z racji mobilności tego stawu. Moja kontuzja to zbiór kilku elementów:
- niestabilność stawu
- pęknięty obrąbek
- kilkucentymetrowe zbliznowacenie na naramiennym przednim
- naderwany podgrzebieniowy
- coś tam jeszcze z nadgrzebieniowym
Objawia się to:
- bólem przedniej części przy podnoszeniu ręki ponad 90 stopni
- bólem pod łopatka podczas wyciskania w momencie gdy ciężar leży na klacie.
A radzę sobie z tym: