Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie, ale kupiłam sobie telewizor po 10 latach bez i nie ogarniam kuwety totalnie. Niby miał odbierać tą telewizję naziemną, ale jak skanuje w poszukiwaniu kanałów to jest 0. Podłączony jest do wifi. Nie kumam. Help?
#telewizory #kiciochpyta #tv
  • 49
  • Odpowiedz
@cocieboli: No i prawidłowo, przecież w gównowizji i tak nic nie ma xD
A wygląda na to że masz kablówkę po kablu, to z bloku idzie czy od twojego operatora neta?
  • Odpowiedz
@cocieboli: czekaj, nie pchaj, nie wlozysz poza tym, bo to eFka jest a to wyzej na wtyk koncentryczny, gdzie idzie kabel od tv, w ścianę? a ściana do kablówki czy do instalacji zbiorczej (blok)?
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: Mieszkam w starej kamienicy i jedyny kabel który przypomina antenowy podpielam, ale nie działa. Jak ktoś już pisać, pewnie jest od vectry. Ale skąd mam mieć #!$%@? te antenę czy inne ustępstwo do tego darmowego?
  • Odpowiedz
@cocieboli: ze sklepu. Ale jak zobaczysz co jest wśród tych ogólnodostępnych kanałów, to szybko pożałujesz wydanych pieniędzy i pozostawisz TV jako ekran do oglądania materiałów z różnych aplikacji
  • Odpowiedz
@cocieboli: idź do media expert albo euro rtv i kup antene pokojową xD albo do vectry zadzwoń że chcesz od nich tv i im zapłać przyjdą dadzą ci dekoder i kablem hdmi go podłaczysz. ew. nie oglądaj telewizji bo i tak tam gówno jest ?
  • Odpowiedz
  • 0
@bruuh: Nie będę płacić jak mogę mieć za darmo, tym bardziej za TVP, a ja chce se tylko telewizja pooglądać od czasu do czasu, telewizor bardziej do grania
  • Odpowiedz