Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyłam, że większość użytkowników twierdzi, że #damskiprzegryw to wymysł #rozowepaski, które nie mogą usidlić chada. I przyznam szczerze, że mega wkurza mnie takie podejście. Różowy pasek przed 30 here. Związków na koncie brak. Ba, nawet kolegów na horyzoncie nie widać. Wygląd ok. Ale niestety bardzo duża nieśmiałość, małomówność i długi czas zanim się otworzę. Nie zauważyłam zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Za to te krytykowane Juleczki - głośne, przebojowe i często bawiące się uczuciami innych dziwnym trafem były zawsze otoczone wianuszkiem adoratorów. To jak, istnieje ten damski przegryw czy nie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630000cfe019e56123c07089
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 46
OP: @stray_dog: Już odpowiadam. Owszem, ja też mogę wyjść z inicjatywą. Nie twierdzę, że tylko facet może to zrobić. Tylko, że tak jak już pisałam ze względu na takie a nie inne cechy jest to dla mnie cholernie trudne. Rozumiem więc doskonale i empatyzuję z facetami, którzy również mają z tym problem. Nie mogę zatem pojąć dlaczego niektórym tak trudno jest pojąć, że kobieta również może mieć tego typu problemy.
OstraGrażyna: @stray_dog:

Od mężczyzny wymagasz podbijania do Ciebie, a sama nie możesz podbić?


wygodnictwo z jej strony, które pewnie wytłumaczy niesmiałością i cyk jest usprawiedliwiona. Facet nie moze byc niesmiały, musi sam zgadywać i to jeszcze w ODPOWIEDNI sposób. Niesmiała kobieta jak z rumiencem na twarzy powie H-hej to kazdy uzna, ze to cute. facet w analogicznej pozycji bedzie wysmiany
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua