Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyłam, że większość użytkowników twierdzi, że #damskiprzegryw to wymysł #rozowepaski, które nie mogą usidlić chada. I przyznam szczerze, że mega wkurza mnie takie podejście. Różowy pasek przed 30 here. Związków na koncie brak. Ba, nawet kolegów na horyzoncie nie widać. Wygląd ok. Ale niestety bardzo duża nieśmiałość, małomówność i długi czas zanim się otworzę. Nie zauważyłam zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Za to te krytykowane Juleczki - głośne, przebojowe i często bawiące się uczuciami innych dziwnym trafem były zawsze otoczone wianuszkiem adoratorów. To jak, istnieje ten damski przegryw czy nie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630000cfe019e56123c07089
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 46
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wygląd ok? Standardowo - pokaż zdjęcie, nawet nie twarzy tyle co sylwetki.

Bo każdy może twierdzić że wygląd ok, a potem szok i niedowierzanie.

W sumie to taki 2/10 za bait bo odpisałem. Nie, nie ma czegoś takiego jak #damskiprzegryw.. w moim otoczeniu nawet największe kaszaloty mają branie więc...
  • Odpowiedz
Nie, nie ma czegoś takiego jak #damskiprzegryw.. w moim otoczeniu nawet największe kaszaloty mają branie więc...


@Admast: tak samo można przecież napisać o mężczyznach. Nawet największe kaszaloty mają partnerki. Problem ze znalezieniem partnera wynika głównie z psychiki, potem ewentualnie z zawyżonych wymagań w stosunku do tego, co samemu się oferuje (u obu płci).
  • Odpowiedz
SamotnaMucha: Odpowiadam godząc dwa stanowiska: damskiprzegryw istnieje, ale jest zjawiskiem tak rzadkim. skrajnym i specyficznym, że z punktu widzenia jakiejkolwiek dyskusji o związkach, rynku matrymonialnym, przegrywie ogólnie, itp., zupełnie pomijalnym i w praktyce nieistniejącym.

To głównie laski z genetycznymi deformacjami twarzy i ciała, itp (ale też nie wszystkie przypadki), albo izolujące się od społeczeństwa online i offline. Wystarczy nieco odsłonić się z tej izolacji - na przykład napisać w mediach społecznościowych,
  • Odpowiedz
Jak wygląd ok, to załóż Tinder i masz ruchanie tego samego dnia.


@nocny-mirek: Męski przegryw też może ruchać 2/10 w jego poziomie ale przecież on oczekuje ładnej, mądrej, dziewicy itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DamskiCo?: > Zauważyłam, że większość użytkowników twierdzi, że #damskiprzegryw to wymysł #rozowepaski, które nie mogą usidlić chada.

Z tym chadem to lekka przesada, bo "chady" to jakiś drobny ułamek wszystkich mężczyzn, ale kobiety celują przeważnie w mężczyzn powyżej swojego poziomu nie tylko pod względem wyglądu, ale też statusu społecznego. Z jednej strony jest to zrozumiałe, bo zależy im na wygodnym życiu u boku jakiegoś przystojnego, zaradnego, pewnego siebie faceta. Kobiety, które mają mało do zaoferowania muszą sobie uświadomić, że nie powinny też za dużo wymagać. Jak nie wyglądasz jak julka/stacy, nie masz fajnego charakteru, nie jesteś kobieca, nie potrafisz uwodzić i jesteś zamknięta itd. to może poszukaj sobie kogoś na swoim poziomie. Nie radzisz sobie i jesteś bardzo zdesperowana - zacznij rozpatrywać facetów poniżej przeciętnej na poziomie #przegryw.

Różowy pasek przed 30 here. Związków na
  • Odpowiedz
Zobaczysz przy okazji, że występuje taka prawidłowość, o jakiej piszę.


@Nowelizacja:

Ehh, zapominałem że na wykopie dowody anegdotyczne górują nad analizą danych i badaniami...

Tak na serio, to badania rezultatów szybkich randek (które są IRL) pokazują taką samą zależność, kobiety są bardziej wybredne, i to we wszystkich aspektach.
  • Odpowiedz
górują nad analizą danych i badaniami...


@eeemil: to są według ciebie rzetelne badania? Mój promotor by mnie mocno skrytykował gdybym się powoływała, w swoich badaniach przy pracy magisterskiej, na takiej grupie badawczej i krytyriach jakie są podawane w tych waszych "badaniach".

Tak na serio, to badania rezultatów szybkich randek (które są IRL) pokazują taką samą zależność, kobiety są bardziej wybredne, i to we wszystkich
  • Odpowiedz