Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
707 460 + 50 = 707 510

Pierwsza przejażdżka na szosie w życiu, zaliczona pierwsza gleba (jechałem ścieżką na wale, chciałem sobie wziąć bidon i mną lekko zachwiało i spadłem w dół XD nos lekko przetarty, poza tym okej)

Czuje, że przesadziłem i jutro nie wstanę

#rowerowyrownik #szosa #wykoptribanclub #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz duszek360 - 707 460 + 50 = 707 510

Pierwsza przejażdżka na szosie w życiu, zaliczona...
źródło: comment_16609863142vPpueVSn5bUGsgNmErY1k.jpg
  • 27
@s---k: niestety, szczególnie w lasach często jest niby ubita nawierzchnia czy tam gravel, a na miejscu droga zarosła albo jest rozjeżdżona przez maszyny. Albo przez pola, niby jest przejazd, a jeden z drugim sobie zagrodzą albo zasieją i wracaj albo łaź komuś w pole. No i czasem to co jest asfaltem jest gorsze do przejechania niż niejedna kostka.

@duszek360: zobacz tag #kwadraty tam masz w belce opisane co i jak.
@duszek360: zaliczy Ci wszystko z historii na stravie, nie pamiętam czy przy pierwszym połączeniu statshunters potrzebuje dłuższej chwili żeby załapać czy jak. Statystyki wykopowe aktualizują się raz dziennie jakoś w nocy. No i gdzieś na stronie rowerowegorownika musisz też połączyć statshunters, żeby zaciągnęło Twoje kwadraty
@s---k: dlatego na kwadraty trzeba się wybierać z zaplanowanym komootem, chociaż nawet z nim nie raz wątpiłem czy uda mi się przejechać. Ale co się człowiek na klnie to jego :D