Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s---k: dlatego na kwadraty trzeba się wybierać z zaplanowanym komootem, chociaż nawet z nim nie raz wątpiłem czy uda mi się przejechać. Ale co się człowiek na klnie to jego :D

@shdw: panie, jaki Komoot xD CyclOSM+ fotki z Geoportal to najbezpieczniejsze połączenie.

A co do chaszczy to niestety, ale trzeba się z tym liczyć. Sporo mireczków wrzucało wpisy z miejscówkami które przejezdne są tylko wiosną/jesienią kiedy roślinność nie jest
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: Już nie raz wyjechałem z piękna trasą z komoota, a kończyłem jak kończyłem. Mimo że komoot mówi, że przejezdne, na satelitarnych wygląda że przejezdne, heatmapa że stravy też to sugeruje. A tu wuj, krzaczory albo rów po drodze szutrowej tylko albo inne cholerstwo i trzeba kombinować, najlepiej tak, żeby nie ominąć żadnego kwadrata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: pewnie na OSM. Bardziej mi chodzi że automatyczne wyznaczanie trasy przez komoot to ryzykowny pomysł i wolę to zrobić na jakimś kliencie korzystającym z OSM. Swoją drogą BRouter też korzysta z OSM, a są dwie implementacje które skrajnie różnie wyliczają trasy.
  • Odpowiedz