Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
#atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dzień dobry!
Pora do pracy, na szczęście jutro wolne. Dziś śniadanie na szybko, bo o północy wróciłam z pracy i znów do pracy. Ale dobrze się pracuje, więc nie narzekam. Pyszna kawa i czekolada, więc można pracować!

Psychicznie jest specyficznie, może będzie lepiej wkrótce :)

Drożdżówki dwie i Redbull (bardzo potrzebuję czegoś słodkiego, bo cukier spadł chyba).

Mam nadzieję, że weekend Wam minie przyjemnie i dobrze wykorzystacie ten czas na odpoczynek, jeśli macie taką możliwość ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymajcie się, dłuższy wpis dziś lub jutro, go dawno nie dyskutowałam z Wami ( ͡º ͜ʖ͡º)
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dzień dobry!
Pora do prac...

źródło: comment_1660972425PxCiYYd0MMH5KZ4SXhEUT6.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: nie ma czegoś takiego, że brakuje Ci cukru. Po prostu #!$%@? się odżywiasz, ja prawie nigdy nie jem słodyczy i jakoś nie czuje bym mi coś spadalo. Takie rzeczy na moment Ci podbija morale i energię by potem to tak samo szybko spadlo
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: ladne wloski, ale skoncz z tymi redbullami bo Ci pikawa siadnie. Nie bedziesz sie czuc dobrze jak jesz syf. Drozdzowke mozna zjesc raz na jakis czas, ale nie na sniadanie. Zrob sobie normalne sniadanie, zjedz, ochota na cukier przejdzie bo bedziesz juz nasycona. Jak bedziesz jechac dlugo na takim jedzeniu/sniadaniach to jest to prosta droga do cykrzycy.
  • Odpowiedz