Wpis z mikrobloga

Mirki tez tak macie ze za co byście się nie wzięli wszystko idzie w p---u. Na moim przykładzie to jest to ze skończyłem pielęgniarstwo, pracowałem coś tam w szpitalu tylko nie potrafiłem się zaaklimatyzować w sensie stare baby cisnęły mnie ze z---------j z---------j, c--j z tego ze 12h bez jedzenia, były częstymi dyżurami tam. Nie czułem się zbyt dobrze w tym. Wiec odszedłem z pracy. Szukam po przychodniach składam już face to face CV, dowiaduje się ze połowa przychodni to główne siedziby maja c--j wie gdzie lub położone przynajmniej w moim mieście. Na dodatek powiem ze 3 miesiące składałem online przez pracuj pl itp. Ostatnio składam FACE TO FACE, dokładnie od dwóch tygodni, łącznie liczę ze złożyłem około 34 cv i odzew był jeden, nie związany z moim zawodem czyli monterka. I teraz moje dziwienie jest kolosalne, bo jest gadanie ze nie ma kadry itp. Tylko ze jak chcesz prace podjąć to w bardziej ludzkich warunkach to s--------j. Ehhh już się zastanawiam anony by pójść do fabryki, p--------c ta magisterkę i mieć w------e j---a na to wszystko.

#przegryw #gownowpis #pielegniarstwo #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@woreczek: wróć do pielęgniarstwa i popracuj nad swoją asertywnością - to że jesteś młody nie oznacza że masz z---------ć za cały oddział i wszystkie Grażyny. Z takim charakterem będą Cię wykorzystać wszędzie, w fabryce też.
  • Odpowiedz
  • 2
@xTortox: Szukam po przychodniach bym miał lżej a co dostaje od życia C---A. Zreszta nie wiem co ludzie w tym zawodzie jest tam tylko g---o, smród, j---e potem, i smierć i ciagle niezadowolone stare i młode niektóre baby i to współpracownice. A nie pacjentki. Zaczyna mnie po prostu odrzucać od bab, wkurzają mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@woreczek Bo nie ma kadry, ale na oddziałach niestety. Moja przyjaciółka na dziecięcym pracuje, szpital ma ciągle puste wakaty. Zdarzało się, że była sama na dyżurze...
  • Odpowiedz
@woreczek Braki są tylko w szpitalach, bo tam jest chory tryb pracy i nie każdemu to pasuje. Niestety trzeba na początku się pomęczyć, zdobyć doświadczenie (i znajomości) a potem można próbować w innych miejscach
  • Odpowiedz
  • 0
@taktoto: Te słowo pomęczyć xD uważałem ze praca ma dawaj jakaś radość czy coś. Ale no cóż. Już myślałem żeby coś ze sportem związane z terapia c--j pielęgniarstwo to tylko mycie d--y xD.
  • Odpowiedz
  • 1
@taktoto: To już lepiej się powiesić, bo to sensu nie ma. Inni jakoś trafiali na takie oddziały gdzie serio odpoczywają siedzą na dupie i trzy razy wstaną by podać leki i nakarmić.
  • Odpowiedz
  • 3
@przegrywam_przez_miasto: Szczerze wtedy nie wiedziałem co chce robić braciak się zapytał czy boje się krwii mówię ze nie, to w-----ł mi z pielęgniarstwem, choć zastanawiałem się nad filologia jak on. Ale mi odradził ze względu ze ciężkie studia, na tamten okres nie wiedziałem czym są studia. Natomiast teraz wiem ze studia to g---o, fabryka magistrów. Nie mówię ze każdy kierunek studiów jest c-----y i gowno wart, ale większość tak. Współcześnie
  • Odpowiedz
  • 1
@dziadeq Cześć miło ze ktoś się jeszcze odwiedza moje stare posty ????. U mnie chyba okey, z grafika wyszło tak ze miałem z tym chłopem przez krótki okres działalność pół roku ???? i robiłem gazetki do sklepu fajnie podobało mi się, bo robiłem dwa kierunki studiów plus zarabiałem. W grudniu była ostatnia usługa, grudzień i styczeń byl ciężkim miesiącem dla mnie z powodu sercowych, po raz pierwszy w życiu doświadczyłem ataku
  • Odpowiedz