Wpis z mikrobloga

W ogóle to pamiętam, jak wszyscy w Kanale Sportowym dyskutowali nad meczem, bodajże PSG—Barcelona, gdzie ci wszyscy „eksperci” próbowali rozkładać mecz na czynniki pierwsze, a pijaczyna Kowal powiedział - „będzie 0:4 dla PSG i #!$%@?” i tak było xd I cały wykop spuszczał się nad Kowalem „wszyscy cisną bekę a kolo w prostych słowach celnie przewidział mecz” xD

Jak dla mnie, to całe te studia przedmeczowe i inne programy, gdzie „eksperci” dyskutują o jakimkolwiek sporcie to jest jedna wielka farsa xD Bo goście, którzy żyją z komentowania i analizowania piłki mają mniejszą celność, niż zwykły mirek z wykopu.

Nawet te wykopowe parodie świetnie oddają zachowanie tych dzbanów, gdzie wypowiedź Borka można podstawić pod dosłownie każdą sytuację.

#kanalsportowy #sport #pilkanozna #mecz
  • 8
@stanleymorison mnie jedynie interesują informacje przed meczowe, lubię wiedzieć czemu ten np nie gra, albo czemu nie wpuszczono publiczności. Lubię usłyszeć takie aspekty które dadzą odpowiedź na moje ewentualne znaki zapytania podczas oglądania spotkania
@jestutaj

mejweni muszą palić głupa żeby dostawać łatwą kask3


Ostatnio się zastanawiałem jak można przez 1,5 godz. (tyle średnio trwają ich programy) #!$%@?ć nad kilkoma prostymi faktami typu transfer zawodnika. To jest takie typowe dla youtube #!$%@? dla wyciągnięcia czasu i zwiększenia ilości reklam. Coś jak Ator, ponad 40 minut #!$%@? co możnaby spokojnie powiedzieć w 4 minuty.