Wpis z mikrobloga

@heez: da się grać bez problemów tylko chyba i tak najlepiej podłączyć myszkę albo użyć jakiegoś stylusa bo z palca nie zawsze trafiam tam gdzie chcę.
@istp Czekaj czekaj, czy ty możesz grać w homm3 na steam decku? A można nagrać hote czy już raczej nie? A jeszcze mi powiedz czy to można na offline grać
Na appla tableta też pójdzie?


@Wykick: nie wiem czy wersji od ubisoftu nie ma, ale ona jest bez dodatkow i bez generatora losowych map i mody na niej nie dzialaja.

Na androidzie gralem przez ExaGear, To jest zwykly Wine, czyli ten sam program ktorego steam deck uzywa, tylko zmodyfikowany dla kompatybilnosci z prockami ARM. Dziala HOTA i nawet HD mod na tym, no tylko nie trafiasz z kierunkami w bitwie bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandalf_Rudy: czyli nie wystarczy trafić punktowo w pole? Rozumiem że to emulacja starej windy co nie jest żadnym problemem na flagowych smartfonach ale trochę szkoda że nie udało się tutaj emulować myszki w systemie 01
@Wykick:

A można nagrać hote czy już raczej nie?

nie wiem, nigdy nie grałem nawet na pc. Musiałbym ogarnąć jak to zainstalować. Mam Homm3 Complete z gog.

A jeszcze mi powiedz czy to można na offline grać

właśnie wrzuciłem tryb airplane i gra odpala. Tylko nie wiem dlaczego znów mi odtwarza całe intro. Grę opalam przez Heroic Game Launcher, muszę rzucić okiem na opcje kontrolera bo pady nie działają żeby dokładniej
Co wspanialego jest w odpaleniu gier na na malym ekranie na kolejnym klonie game boya?


@onuceSzatana: ekran jest mały ale gra jest grywalna, zresztą można Decka podłączyć do monitora przez dongle na usb-c więc ten problem w domu znika.
Wyglada jak bazarowe gówno za 3k z niedopracowanym softem i grami które musi naprawiać społeczność i grzeje się jak cholera. Ale co mi tam wazne ze komuś sprawia przyjemność.