Wpis z mikrobloga

Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną nagrodę wylosuję trzech mirków którzy plusowali wpis i każdy dostanie po dużej bańce na głowe
1 000 000 zł! Dodatkowo jako bonus rozlosuje też dwie używane panamery na otarcie łez dla tych co nie dostaną miliona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto
Pobierz imargam_2137 - Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną...
źródło: comment_1660912476kct1YfqkIV6QyVhnqa307v.jpg
  • 73
@imargam_2137: Jak można posługiwać się "bańkami"? Duże, małe itd. dla mnie to jest bez sensu nie wiadomo czy ktoś bańka ma na myśli tysiąc złotych, sto tysięcy, dziesięć tysięcy? Rozumiem slang ale ten jest tak nieprecyzyjny że zawsze mnie to wkurza. Ty tutaj dodałeś chociaż normalny zapis o jakie kwoty chodzi ale przeważnie u posługujących się bańkami brak tej precyzji i weź się domyśl o ile takiemu chodzi.
@brunetroll089: ci którzy się odwrócą = śmieci wyniosą się same, prócz kilku najbliższych i 3 mirków nikt nie dostanie złotówki, co do pożyczania mogę im pożyczyć wszystkiego dobrego a jak ktoś z matiza się przesiada do aventadora i go ganiają chamy potem to jego problem, pieniądze lubią cisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)