Wpis z mikrobloga

Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną nagrodę wylosuję trzech mirków którzy plusowali wpis i każdy dostanie po dużej bańce na głowe
1 000 000 zł! Dodatkowo jako bonus rozlosuje też dwie używane panamery na otarcie łez dla tych co nie dostaną miliona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto
Pobierz imargam_2137 - Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną...
źródło: comment_1660912476kct1YfqkIV6QyVhnqa307v.jpg
  • 73
@kowalkowskij: liczby udostępnie chwile przed losowaniem żeby żaden ancymon nie puścił takich kuponów czym zmusi mnie do podzielenia się wygraną, aktualnie mam dwa kupony a do wieczora zamierzam wysłać jeszcze jeden jeśli się wyrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brunetroll089: weź pod uwagę, że 80 baniek to tak abstrakcyjna kasa która zabezpiecza Ciebie i twoją rodzinę do końca życia, mając tyle pieniędzy można sobie pozwolić na ekscentryczność bo połowa tej kwoty pracowałaby na moje dalsze bogactwo a drugą połowę bym #!$%@?ł a możliwość odmienienia życia 3 randomowym Mirkom to właśnie jeden z moich kaprysów bogacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)