Wpis z mikrobloga

Dziś w Eurojackpot można wygrać 80 milionów złotych. Gdy wygram główną nagrodę wylosuję trzech mirków którzy plusowali wpis i każdy dostanie po dużej bańce na głowe
1 000 000 zł! Dodatkowo jako bonus rozlosuje też dwie używane panamery na otarcie łez dla tych co nie dostaną miliona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto
Pobierz
źródło: comment_1660912476kct1YfqkIV6QyVhnqa307v.jpg
  • 73
@K-S-: no to powiedz mi jakbyś #!$%@?ł majątek Muska lub Bezosa? (prócz hazardu i gry na giełdzie za miliardy) prywatny jet 150-300 mln, najlepszy jacht na świecie 3-4? mld, kilkaset egzotycznych samochodów 1 mld, nieruchomości we wszystkich stronach świata? Kilknaście miliardów, jakiś lot w komos kilkadziesiąt mln co z resztą? Zacząłbyś budowę gwiazdy śmierci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no to powiedz mi jakbyś #!$%@?ł majątek Muska lub Bezosa? (prócz hazardu i gry na giełdzie za miliardy)


@imargam_2137: No właśnie przez krach na giełdzie. 95% tego majątku to instrumenty finansowe. Nadal, jeżeli je upłynnisz będziesz miał absurdalne ilości pieniędzy, ale zdecydowanie mniejsze niż ich wycena wg. Forbesa.
Czy był już wałkowany temat czy w ogóle po wygraniu przez OPa mógłby prawnie wymusić realizację obietnicy???

OPie nie zakładam, żeś oszust i kanalia, to tylko teoretyzowanie.

Ale dajmy na to OP wygrywa, okazuje się jednak turbo parówą i ulatnia się bez losowania Mirków dobrych chłopaków, albo nawet losuje ale nie wypłaca ciężko klikniętego plusa równowartości... No klasyczna parówa.

Jakiś Mirek wariat albo prawnik, myśli OPa zaskarżyć i nakazać wypłatę. To w
@MH_00: ja "#!$%@?ć" interpretuje jako wydać na zachcianki, przyjemności, zbytki. Będąc zwykłym człowiekiem i mając kilkadziesiąt miliardów dolarów nie da się tego wydać w kilka lat. A wracając do 80 milionów z posta to też trzeba być ciężkim idiotą albo Michałem Wiśniewskim żeby to #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)