Wpis z mikrobloga

Co waszym zdaniem należy zrobić z TVP. Zostały w nią władowane miliardy również w budynki, w sprzęt techniczny, chyba właśnie budowana jest nowa siedziba. Co w takiej sytuacji zrobić po odsunięciu pisiorów od władzy. Lepiej waszym zdaniem zaorać i całkowicie zlikwidować, czy zostawić zmieniając linie ideologiczną na subtelną, wywarzoną antypisiorską?
#polityka #tvpis #neuropa #4konserwy

Co zrobić TVP po odsunięciu PiS od władzy?

  • Zlikwidować 71.4% (30)
  • Zrobić antypis, lecz subtelniej i obiektywniej 11.9% (5)
  • Powinna zostać taka jaka jest, a PiS wygrać 16.7% (7)

Oddanych głosów: 42

  • 8
@Dusk_Forest77: Niestety dla nas, jednak publiczna TV ma pewną zaletę czyli musi wszędzie dotrzeć. Likwidacja tylko pogłębi problemy związane z polaryzacją społeczeństwa. Najlepiej dla wszystkich po prostu zreformować jak to zrobiły Niemcy czy UK ze swoimi mediami publicznymi oraz odciąć media od bezpośrednich nacisków polityków.
@rebel101: U nas to niestety nie będzie możliwe, wrócą pisory czy jakieś konfiarze i będą chcieli znowu ją zagarnąć dla siebie. Tu trzeba ją zlikwidować, albo robić w niej propagandę by jak najbardziej osłabiać te środowisko, czy to bezpośrednio czy pośrednio poprzez sprzedaż jakiemuś odpowiedniemu podmiotowi.
@Dusk_Forest77: Najprawdopodobniej TVP zostanie wykorzystane w ten sam sposób jak dotychczas tylko w druga stronę. PiS już tak mocno przekroczył granice, ze zal tego nie wykorzystać, nawet Holecka bym zostawił, ona już tam tyle zarobiła, ze zwalniając ja nic nie straci, a jak się ja zostawi to lud dalej będzie wierzył w przekaz TVP (a ze będzie wtedy napier*alac na PiS to już trudno).
Generalnie wydaje mi się, ze dla TVP
@Wiktorgg: @HrabiaTruposz: @Wiktorgg: Właśnie bardzo ciekaw jestem, jak to zostanie rozwiazane i podejrzewam, że tam w platfie sami się zastanawiaja co z tym zrobić. A to że pisowskie prostytutki stałyby się platformerskie gdyby zaszłą taka potrzeba to jasne jak słońce. Taki Konrad Wąż jak trzeba to potrafi w miarę obiektywny reportaż przygotować ;)
Dusk_Forest77 - @Wiktorgg: @HrabiaTruposz: @Wiktorgg: Właśnie bardzo ciekaw jestem, j...
Brakuje opcji : inne
Ja bym zaorał, zostawił dwa kanały 1kę i 2kę i regionalne

Na 1. bloki edukacyjne od 7 do 15 + 2xwiadomości : coś na kształt teleexpresu i standardowy dziennki edukacyjny. Po południu mogą być teleonwele ;]
Na 2. rano może być jakiś miał dla dzieci i młodzieży, po 15 blok kulturalny, wieczorem teatr telewizji, jakaś transmisja z opery albo NOSPRu ?
Regionalne mogą zostać w takim kształcie jakim