Wpis z mikrobloga

Typowe xD

Wykopki się zesrały, bo jakaś #p0lka napisała, że #niebieskiepaski powinni obowiązkowo iść do wojska. Jaka jest ich rada? Zmusić wszystkie #rozowepaski by również poszły do #wojsko xD

Sami sobie idźcie lamusy, nie mam zamiaru iść do wojska i ginąć na wojnie tylko dlatego, że wy tak chcecie ( ͡ ͜ʖ ͡) karyńska sobie wyślijcie, a nie wszystkie normalne kobiety jak leci, incele.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 65
@vultureval1853: nie dziwi mnie, dla wykopków kobiety zawsze są głupsze i gorsze, ale ja juz tego nawet nie biorę pod uwagę bo wiem że to zwykłe piertolenie. ¯\_(ツ)_/¯

@Omnissiah:

O kolejne teorie wyssane z dupy xD co jeszcze ciekawego wymyślisz na mój temat? Może jeszcze spróbujesz przewidzieć mój ulubiony kolor, moje zainteresowania (czyli dla takich jak ty będą to "Netflix i paznokcie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus: nie szkoda ci w taki sposob spedzac swojego czasu danego Ci na tej planecie i w tym zyciu? Boga ci brakuje, kobieto, poczytaj pismo swiete, jakiekolwiek tam ci pasuje. Ja wyznaje islam, i tak, uwazam, ze kobieta nie powinna sie angazowac w niektore sprawy/aktywnosci. W szczegolnosci nie powinna podejmowac sie dyskusji na internecie. W Arabii SAudyjskiej kobitka poszla siedziec na wiele lat za postowanie na twitterze podobnych do twoich wysrywow.