Wpis z mikrobloga

Typowe xD

Wykopki się zesrały, bo jakaś #p0lka napisała, że #niebieskiepaski powinni obowiązkowo iść do wojska. Jaka jest ich rada? Zmusić wszystkie #rozowepaski by również poszły do #wojsko xD

Sami sobie idźcie lamusy, nie mam zamiaru iść do wojska i ginąć na wojnie tylko dlatego, że wy tak chcecie ( ͡ ͜ʖ ͡) karyńska sobie wyślijcie, a nie wszystkie normalne kobiety jak leci, incele.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus ale ja nie chce was wysłać na wojnę dlatego że chcecie wysłać facetów, tylko dlatego że przecież jesteście równe facetom, i jak rząd zdecyduje że potrzeba odwiesić zetke bo potrzeba darmowych żołnierzy to nie widzę powodu by nie powoływać też kobiet. Mizoandryczka się znalazła, tfu, oby takie jak ty zabierali w pierwszej kolejności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tylko dlatego że jakieś baby wrzeszczą w internecie że trzeba was wysłać na wojnę to wy chcecie wysłać wszystkie kobiety na wojnę, niezależnie od tego czy są za obowiązkową służbą wojskową i poborem w razie wojny czy nie, dla was nie ma znaczenia to, którą cipe zmusicie do wojny, najlepiej wszystkie z powodu kilku karyn xD


@AlienFromWenus: A wlasnie tutaj sie mylisz.
Karyny nie maja wplywu na moja opinie, baby
  • Odpowiedz