Wpis z mikrobloga

Typowe xD

Wykopki się zesrały, bo jakaś #p0lka napisała, że #niebieskiepaski powinni obowiązkowo iść do wojska. Jaka jest ich rada? Zmusić wszystkie #rozowepaski by również poszły do #wojsko xD

Sami sobie idźcie lamusy, nie mam zamiaru iść do wojska i ginąć na wojnie tylko dlatego, że wy tak chcecie ( ͡ ͜ʖ ͡) karyńska sobie wyślijcie, a nie wszystkie normalne kobiety jak leci, incele.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 65
  • Odpowiedz
Tu mnie obraziłeś


@AlienFromWenus: ok ksiezniczko. Mnie do wojska wzieli mimo mojej woli. A dla Ciebie jst to obraza ze chce rownouprawnienia?

Czyli jestem tym gorszym bo dla mnie przymusowe wojsko jest ok - dla Ciebie juz nie do konca? Obrazasz sie za
  • Odpowiedz
@gorzki99: a czy mężczyźni będą umieli opiekować się dziećmi, rodzić, karmić piersią? Co to w ogóle na atak w moją stronę? Odpisałam na pytanie a i tak ci nie pasuje odpowiedź, więc na kij się odzywasz?

@Lucider5: o drugi niedouczony
Ale pracujemy więc w sprawach gospodarczych jak najbardziej mamy mieć wręcz obowiązek mieć prawo wyborcze

A więc drodzy mizogini - dupa cicho.
  • Odpowiedz
a czy mężczyźni będą umieli opiekować się dziećmi, rodzić, karmić piersią? Co to w ogóle na atak w moją stronę? Odpisałam na pytanie a i tak ci nie pasuje odpowiedź, więc na kij się odzywasz?


@AlienFromWenus: Po pierwsze to tys jeszcze ataku nie widziala - jakas taka przewrazliwiona jestes jak cos jest nie po Twojej mysli i myslisz ze Cie atakuje.

Po drugie
Biologia twierdzi ze mezczyzni nie moga rodzic. I ja jej wierze - w przeciwienstwie do
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: p0lki tak, ale prawdziwe kobiety takie jak ja już są wyjątkowo wszechstronnie utalentowane ( ʖ̯)


No widzisz, to może i na froncie się sprawdzisz :)
  • Odpowiedz
pod warunkiem że będziesz moją żywą tarczą sprawdzającą czy przede mną jest pole minowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Nie tak sie walczy, bedziesz ladowac pociski do artylerii a ja bede nastawial, bo mam wyksztalcenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lucider5: nadal nie rozumiem o co ci chodzi, przecież mamy te same prawa i obowiązki xd (z ich respektowaniem jest inaczej) pomijam tu kwestie "co wypada a co nie" bo tu każdy ma swoje zdanie i robi jak chce. W ogóle przeczytałeś mój post? XD
  • Odpowiedz
@Lucider5: nadal nie rozumiem o co ci chodzi, przecież mamy te same prawa i obowiązki xd (z ich respektowaniem jest inaczej) pomijam tu kwestie "co wypada a co nie" bo tu każdy ma swoje zdanie i robi jak chce. W ogóle przeczytałeś mój post? XD


@AlienFromWenus: w razie odwieszenia poboru dla facetów nie będziemy mieć tych samych praw i obowiązków, bo faceci będą mieć więcej obowiązków. Trzeba to
  • Odpowiedz