Wpis z mikrobloga

#united wabi Casemiro potężna tygodniówką bo nikt o zdrowych zmysłach nie zamieni Realu na MU. To będzie oznaczało tylko obciążenie klubu kolejna giga wypłatą a Casemiro i tak zaliczy zjazd bo to dla niego coś jak Chiny/MLS xD

Ten klub jest budowany bez żadnego pomysłu, że to aż boli. Żaden Transfer od lat praktycznie nietrafiony, piłkarze dostają giga tygodniówki i kręcą nosami nie pokazując na boisku nawet woli walki a teraz ściągają Casemiro i dają mu trzecia najwyższa wypłatę w klubie XD

Piekna to będzie katastrofa

#pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_1660895863Pe6LPz5xcTTHz1RYEjZING.jpg
  • 24
@OZIMONSTER: Byłby głupi gdyby nie zaliczył. Trafi do szamba obsranego gownem gdzie nikomu nie zależy na wynikach a tym bardziej na klubie i każdy tylko pobiera pensję. Więc jeśli ktoś myśli, że nagle Casemiro będzie wszystko ciągnął to XDDD

Chłop wygrał w Realu swoje, już więcej lig mistrzów mu nie trzeba. United jest dla niego dobrym kierunkiem bo nie oszukujmy się, wiele lat kariery mu nie zostało a zabezpieczyć finansowo się
@erni13: jeżeli przyjdzie tylko on to pewnie dostosuje się do reszty zespołu i na tym się skończy xd
Tu potrzeba nowego prawego obrońcę "'na już" bo Dalot nie umie grać w piłkę nozną, kolejnego środkowego pomocnika żeby na stałe przyspawać Freda i Maktomineja do ławy, kogoś za Rashforda, który kopie się po czole i ew. kogoś za Ronaldo gdy odejdzie bo liczenie na to, że Martial pociągnie ten zespół z przodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13: myślę że jak jakiś piłkarz idzie do mu to na początku myśli że odbudują potęgę i będą wszystkich ogrywać jak dzieci a potem przychodzi smutna rzeczywistość i taki piłkarz se myśli "w sumie reszta #!$%@? gra to ja też będę bo to i tak różnicy już nie zrobi"
@erni13 No zawsze można walczyć o De Jonga, którego transfer i tygodniowka będzie jeszcze wyższa, a on i tak nie przyjdzie. Kogo by United nie kupiło to źle, albo za młody, albo za stary, albo za tani, albo za drogi. Kogo niby mieli sprowadzić na śpd, żeby był to piłkarz na już, młody i do tego tani? Zresztą każdy transfer to ryzyko zobacz ile Real #!$%@? transferów i ida dalej, prosta sprawa.
@matumat: Najgorsze jest to, że Rashford czy Martial to są jakościowi gracze, ale kompletnie bez metalu, jak cały ten Team. Fredzik to też nie jest cienias, a MCT to mogłaby być spoko zapchajdziura. Ale mental

@ekjrwhrkjew: Od roku United szuka spd, mając scouting i ogromny budżet. Pół wakacji zabijali się o De Jonga który nie chciał tu grać, po czym w akcie desperacji wezmą Casemiro wabiąc go gotówką XD Przecież
@erni13:

- kup casemiro
- twoja wyjściowa 11 to w 27% piłkarze najlepszej ery realu
- masz też genialnego duńczyka który jeszcze niedawno grał w finale LM
- masz jeszcze dwóch angielskich golden boyów
- oraz bramkarza który w prime to światowe top 3

#!$%@? #!$%@? 0-4 z beniaminkiem xD

kogo nie kupią to i tak będzie się kopał po czole, tu potrzebny jest spadek do championship, zmiana właścicieli i rozwiązanie
@allocer: Ja też patrząc na niego uważam, że byłby spoko ŚPD, i liczyłem, że to ma być jego rola. W drugim meczu jednak tak go wykorzystywano, że poleciał po 45 minutach XD

@ekjrwhrkjew: Bo nie jestem scoutem, nie chce się bawić w nazwiska bo zaraz będzie, że ten za średni a ten za słaby. Ale nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wabienie sianem Casemiro po dostaniu #!$%@? 0-4 to jest
@erni13 Spokojnie, teraz wszyscy jarają się Arsenalem, a prawda jest tak, że w ostatnich latach jednak United potrafiło zająć 2 czy 3 miejsce, a Arsenal nawet 4 nie. Ten sezon wcale nie musi być taki fatalny jak się wszystkim wydaje , zobaczymy
@ekjrwhrkjew: Oby było jak mówisz, ale czuję tu optymizm niczym meandmymonkey za czasów Ole XD

Wg mnie toniemy i top4 jest bardzo mało prawdopodobne, ale gdzieś po cichu liczę, że Casemiro to będzie taki łącznik między #!$%@? obrona a #!$%@? atakiem który sprawi, że to rozkwitnie, ale to raczej taka dziecięca naiwność
@ekjrwhrkjew: Nie ma co płakać, ani się co podniecać na razie. Ani nie spadniemy, ani mistrzostwa nie zrobimy. Przestać grać zesranym w każdym meczu i się odblokować mentalnie. Nie wiem skąd jest taki zjazd psychiczny. Przecież jeszcze niedawno rozwalali Brightony, AV czy Tottenhamy po 3:0 u nich, a teraz nie potrafią wymienić 3 podań w meczu z Brentfordem. Multum złych rzeczy się złożyło na to wszystko i odkręcenie tego wszystkiego to