Wpis z mikrobloga

@Start_Engine: @yggdrasil: w sumie to tutaj jest jeszcze ładna patologia. Samochód dostawczy gdzie wiadomo, że obciążenie się zmienia za każdym razem a oni dają ręczną regulację wysokości świateł. Za to powinni ich młotkami po głowach walić. Tam obligatoryjnie automat powinien być. Zwłaszcza, że to ma światła prawie tak jak (hatfu) Ducato.
@yggdrasil Tak z ciekawości, gdzie tak niby jest? Mam tv lg z jakoś 19 roku i dalej dostaje aktualizacje tv. I jest to niższy model, kupiłem go za mniej niż 2k.
@piwakk: Kupiłem w 2015 z tego co pamiętam z WebOS 1.X, to był nowy model wypuszczony miesiąc zanim go kupiłem. Po 2 miesiącach użytkowania wprowadzili WebOS 2.X, mój TV go nie dostał, od tego czasu nie dostał żadnej aktualizacji, po 5 miesiącach przestał działać spotify, potem netflix. Po 5 latach używania padła matryca.

W tym czasie wypuścili praktycznie identyczny TV jak mój, ale za to z WebOS 2. :/
@yggdrasil No to widzisz, stary temat ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja zawsze lg i tak zostanie. Chciałem samsunga, ale raz że jadą strasznie po ich systemie że to badziew, a dwa nie działają filmy z pendrive, więc w sumie skreślam na starcie.