Wpis z mikrobloga

Przy okazji wakacyjnych wojaży zajechalismy do Term Poddębice. Otwarte ledwo w maju tego roku, pewnie mało kto o nich słyszał. Świetnie miejsce, ciekawa architektura, czysto i stosunkowo mało ludzi. Super miejsce dla maluszków latem, bo mają aż dwa brodziki z atrakcjami - rozmaite zjeżdżalnie, fontanny i jest nawet wieloryb!
My byliśmy zadowoleni a dziecko po prostu zachwycone, nie chciało wychodzić. Bardzo polecam ʕʔ


#podroze #basen #termy #wakacje #lodz #poznan #dzieci #rodzice
Pobierz ciemnienie - Przy okazji wakacyjnych wojaży zajechalismy do Term Poddębice. Otwarte l...
źródło: comment_1660885767LbPmBICiisUnILXQMVdAwv.jpg
  • 15
@Malachitowa_Laka_Morza: było dużo zupełnych maluszków. Przewijaki są w toaletach + pokoje dla opiekunów z dzieckiem (ale już tam nie zaglądałam). Obiekt jest przystosowany do poruszania się wózkiem, są podjazdy. Akurat nie widziałam żadnych dzieciecych na obiekcie, ale myślę że można wjechać. Najlepiej zadzwonić i dopytać, czy wpuszczają głównym wejściem czy boczna bramka na baseny zewnętrzne. Duzym plusem jest zacieniony trawnik i alejka z dużymi drzewami, gdzie spokojnie można zostać z maluchem