Wpis z mikrobloga

przez ich lekceważące podejście do klienta w postaci natarczywych przedstawicieli w galeriach którzy zasadzają się na ciebie jak Rumuni aby cię na coś naciągnąć.


@Emnesti: mnie tak baba z ING zagadała a z tych co wymieniłeś to raz mBank na uczelni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emnesti: Nie ma żadnego znaczenia. Załóż sobie jakaś z fajna promocja I taki który ma wygodną aplikację mobilną. Ing czy santander maja bardzo ładna I intuicyjna apke wszystko działa szybko
@Emnesti: cenię aliora za to, że nigdy nie musiałam się pojawić w placówce, konto zakładałam przez wideo rozmowę :)
A jak zmieniałam dane osobowe to spędziłam godzinę w placówce PKO, a w Aliorze wystarczyło wyklikać odpowiednią opcję w aplikacji w kilka minut...

Fajne są też bonusy, które można włączyć do konta osobistego, np. zwiększone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym albo darmowe bankomaty za granicą.
@Emnesti to ja mam podobne przygody dotyczące agresywnego marketingu z ing. Kolo ich stanowisk w galerii nie da się przejść i mam twarde postanowienie, że nigdy w życiu nie założę tam konta. Osobiście korzystam z Millenium. Jestem bardzo zadowolony i nikt od nich mnie nigdy nie nagabywał.