Wpis z mikrobloga

Jutro mam pogrzeb cioci. Mój "lider" (zacząłem w zeszłym miesiącu karierę w biznesie MLM) bardzo nalega abym na stypie "opchnął" rodzinie produkty firmy. Na moje przekonywania, że to nie wypada i nie będę w stanie tego zrobić, odpowiada, że muszę się przełamać, że jeśli to zrobię, wtedy żadna sytuacja biznesowa, już nigdy nie będzie dla mnie stresująca. On mi karze podejść nawet do wujka, któremu ta ciocia umarła i w trakcie składania kondolencji mam zaproponować wodę po goleniu i szlafrok. Nie wyobrażam sobie zacząć tematów biznesowych, z kimś zapłakanym z powodu śmierci najbliżej osoby.
Szczerze mam mętlik w głowie, ufam mojemu liderowi, ale boje się, że wyjdę w rodzinie na idiotę.

#biznes #pieniadze #mlm #rodzina #pogrzeb #pytanie #rozkminy #przemyslenia
  • 117
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Wiadomo, że zarzutka, ale na takich imprezach rodzinnych to potem przez kilka godzin się siedzi i zawsze padnie pytanie od wujka: a czym Ty się anon zajmujesz? I zawsze można powiedzieć, że: aa takim jestem przedstawicielem handlowym jednej firmy. I od słowa do słowa wujek chce szlafrok albo białko na siłownie. Bo akurat rodzina to kupi, żeby anon miał lepiej w życiu.