Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: Steam obsługuje pady, załączasz autostart i sie uruchamia od razu przy starcie. Launcher od Ubi to samo. Reszta nie wiem. Z resztą myszką klikniesz dwa razy i włączysz, w czym problem.
i co na pulpicie bedziesz padem sterować żeby gierki odpalić xDD?


@Bloodborn: Steam Big Picture zazwyczaj działa świetnie. Oczywiście że konsola wygodniejsza bo choćby uruchamia się za pomocą pada ale odkrycie OPa że można grać padem z łóżka to trochę iks de bo mógł to robić od dawna xD
myszki są bezprzewodowe, i nie trzeba "sterować w powietrzu". Weź sobie myszke do ręki i pojeździj po udzie, zobaczysz jaka magia.

Tobie by się Kinect przydał. Pamiętasz jak wciskali sterowanie głosowe, które zupełnie przypadkiem podsłuchiwało cały dom 24/7? To jest dopiero sprzęt. Nie to co jakieś pady, trzeba sięgać, schylać sie po te pady i jeszcze przycisk na dodatek wcisnąć. Jak sobie pomyślę, to mi się odechciewa grać.
@Bloodborn: to taki przykład był, nie wiem jak Ci mam to wytłumaczyć, bo udajesz jakbyś nigdy dobrej myszki w ręku nie miał. One działają dosłownie wszędzie, koc, tapicerka, skóra, szmata, ubrania, no może oprócz szkła. Może masz kanapę ze szkła, nie wiem.
@Bloodborn: tłumaczyłem jak działa myszka, a nie jak działa komp podpięty pod TV. Taka za 20 tysięcy bo na innej się nie da.

Szkoda zachodu Panie, ty wolisz konsole i koniec. Możesz kliknąć przy kompie jak go odpalasz, ale jak będziesz szukać problemu to i tak go znajdziesz, i nawet te 2 kliknięcia to będzie przeszkoda nie do obejścia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huntley: @L3gion: tylko że konsola pod tv stoi ZAWSZE a komputer? W moich przypadkach praktycznie nigdy jeśli chodzi o pc kiedyś, laptopa można przenieść, ale na laptopach nie gra się w gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)