Wpis z mikrobloga

@Mershi: bo kompa wcale nie da sie podpiąc pod tv i grać na padzie xD


@Huntley: Wygoda, mówi to Panu coś? Odpinam kompa z jednego pokoju robiąc #!$%@? na biurku, biorę PC pod pachę i idę z nim do salonu, stawiam go obok szafki RTV (no pięknie to wygląda), wciskam rękę za TV szukając portu HDMI, podpinam też myszkę i klawiaturę dzięki czemu mam nie tylko #!$%@? w gabinecie, ale
@Bloodborn: @Kashankovsky: ja mam tak, że w szufladzie pod tv mam hdmi poprowadzone z tyłu i laptop się tam ładnie mieści, odpalam kompa, myszka na bluetooth na wierzchu przy szafce, po odpaleniu kompa klikam w apkę xbox i tam już działa normalnie pad, myszka sobie zostaje na szafce pod TV, siadam na kanapie i gram.
@Bloodborn: to co uprawiasz to racjonalizowanie. Nie mam żadnego problemu i do TV mam podłączonego kompa. Prosty zestaw bezprzewodowy myszka/klawirka spełnia swoją rolę i nie mam ograniczeń konsoli a i ceny tytułów są najczęściej dużo mniejsze. Jeśli dodatkowy koszt 60zl na najtańszy zestaw bezprzewodowy to taki blocker dla Ciebie, to faktycznie zasługujesz na konsole i przepłacanie za wszytko na każdym kroku.

Tak czy inaczej, miłego fragowania :)
@Mecowaty: no co kto woli, w moim przypadku to się nie sprawdza bo na samą myśl o wykonaniu dodatkowych czynności odechciewało mi się grać, mam gpu z 1 hdmi więc przepinanie kabli itd, co do kosztów grania na danej platformie to temat rzeka

Tak czy inaczej, miłego fragowania :)


@Mecowaty: wzajemnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huntley: @L3gion: @Bloodborn: Taaak. Temat przerabiany wielokrotnie. Nawet wczoraj wieczorem miałem okazję dowiedzieć się tego. Pożyczyłem konsolę i chciałem oglądać youtube na kompie podpiętym do TV, a potem Netflixa. I co? Zamiast pada męczyłem się z podpinanie klawiatury i trafianiem mikroskopijnym kursorem małych ikonek na pupicie w TV stojącym 3 metry od kanapy.
Także nie. Komp popiety do TV, to nie to samo i nie zaczarujecie rzeczywistości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huntley: KĄsolowcy musza mieć jakiś argument (najgłupszy z reszta) który by stawial konsole nad PC xD

@Megawonsz_dziewienc: Wiesz, że można mieć dobry PC I nawet kilka konsol? Nikt tego nie sprawdza. Jak się wyjdzie ze szkoły i zacznie pracować, to można takie rzeczy kupować. Nie trzeba kogoś etykietować ( )
@WcurwionyKotek: A można jak najbardziej, a wiesz ze największy ból dupy maja konsolowcy, bo tak się bronią przed PC, a faktem jest, ze ich po prostu nie stać na dobry sprzęt do grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam bym chętnie kupił ps5 dla Horizona i God of wara, ale tak dla jednej czy dwóch Gierek to mi się nie chce
@WcurwionyKotek: Ty, ale wiesz ze na komputerze sobie skalujesz interfejs jak i możesz zmienić rozmiar kursora tak żeby wszystko było doskonale widoczne z daleka? XD
Piszesz ze można mieć dobry PC i kilka konsol a pewnie poza ps czy xboxem nic nie masz jak nie masz tak podstawowej wiedzy na temat komputera