Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Zachęcam do dodawania na czarną użytkownika @Fekalny_okuratnik

Ten dzban zakłada temat, wchodzimy w dyskusję na koniec dodaje swój wpis i daje mnie na czarną przez co ja nie mogę odpowiedzieć co chyba nie muszę ukrywać że nie stawia mnie to w komfortowej sytuacji jako oponenta w dyskusji

Poczekaj, skończysz jak zero_dwa lub estatoeschetyzm, Twoja mizoginia i zamykanie się na dyskusję nie ujdą Ci płazem - pamiętaj mam Cię na oku i jeden Twój błąd i lecisz na wakacje od wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #redpill
  • 30
@eldzej_10: No i wiedziałem, że się spłaczesz xD Jak wielkim trzeba być mentalnym przegrywem i frustratem, żeby dodawać wpis bo ktoś kogoś dodał na czarno? W tej sytuacji tylko ty wychodzisz na przegraną pozycję.

pamiętaj mam Cię na oku i jeden Twój błąd i lecisz na wakacje od wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Uuuu ale się przestraszyłem, już się nie posraj i zachowaj te idiotyczne pogróżki dla
@RyouNarushima: Powiedz to @Fekalny_okuratnik który dał mnie na czarną tylko dlatego że przegrywał w dyskusji

Typowe zachowanie incela piwniczaka na wykopie
1.Wstaw jakiś wysryw podparty pseudonaukowymi badaniami który z automatu jest wymierzony w kobiety
2.Ktoś Ci się odnosi w kulturalny sposób do tego co piszesz i podaję kontrargumentacje a Ty dajesz go na czarną
3.W dyskusji udziela się jakaś różowa ale Ty też ją dajesz na czarną bo "pa Mati jakaś
No i wiedziałem, że się spłaczesz xD Jak wielkim trzeba być mentalnym przegrywem i frustratem, żeby dodawać wpis bo ktoś kogoś dodał na czarno? W tej sytuacji tylko ty wychodzisz na przegraną pozycję.


@Fekalny_okuratnik: To Ty się pierwszy spłakałeś bo dałeś mnie na czarną zamiast dalej podejmować rękawicę :D

Uuuu ale się przestraszyłem, już się nie posraj i zachowaj te idiotyczne pogróżki dla 10-latków spod bloku. Żałosne.


@Fekalny_okuratnik: Twoja mizoginia
@eldzej_10: Dodałem cię na czarną bo już od dawna na to zasługiwałeś. Zaśmiecasz dyskusje swoimi niczym nie popartymi wysrywami, których nikt nie plusuje i praktycznie nikt się z nimi nie zgadza. Dodatkowo negowałeś badania naukowe co z miejsca stawia cię jako ułoma na skrajnym wyparciu. Moje dodanie na czarną to tylko zachowanie spokoju. Ja mam w ciebie totalne wywalone, a ty tak bardzo o to płaczesz jak ikona virgin fana z
@eldzej_10:

odnosi w kulturalny sposób do tego co piszesz i podaję kontrargumentacje


Ale ty podajesz bluepillowe brednie, których powinno się zakazać, bo jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

one chcą tylko chada 190 cm z kwadratową szczęką


A ty marzysz o lasce 3/10 z mordy z grabem i otyłością czy julce 8/10? Dlaczego kobieta ma wybrać typa 4/10 zamiast czada 8/10?
To Ty się pierwszy spłakałeś bo dałeś mnie na czarną zamiast dalej podejmować rękawicę :D


@eldzej_10: Podejmować rękawicę mogę z osobą, która reprezentuje jakikolwiek poziom wartości i merytoryki w dyskusji. Ty po prostu walisz redpillowymi frazesami, które są niczym nie poparte. Z głupimi to po prostu nie warto dyskutować. Wszystko ma swoje granice.

Twoja mizoginia mnie przeraża. Ciekawe co zrobisz jak dostaniesz permanentnego bana to gdzie będziesz pisał wysrywy dla inceli?
Dodałem cię na czarną bo już od dawna na to zasługiwałeś. Zaśmiecasz dyskusje swoimi niczym nie popartymi wysrywami, których nikt nie plusuje i praktycznie nikt się z nimi nie zgadza. Dodatkowo negowałeś badania naukowe co z miejsca stawia cię jako ułoma na skrajnym wyparciu. Moje dodanie na czarną to tylko zachowanie spokoju. Ja mam w ciebie totalne wywalone, a ty tak bardzo o to płaczesz jak ikona virgin fana z mema, że
@eldzej_10: tak to z nimi bywa, pisze sie cos logicznego to cyk i na czarna, bo nie maja zadnych innych argumentow. Ja tam zawsze lubie czytac twoje komentarze, bo widac, ze masz leb na karku i nie patrzysz na swiat jak na czarno bialy obrazek, i dlatego bana ci strzelil xd
Podejmować rękawicę mogę z osobą, która reprezentuje jakikolwiek poziom wartości i merytoryki w dyskusji. Ty po prostu walisz redpillowymi frazesami, które są niczym nie poparte. Z głupimi to po prostu nie warto dyskutować. Wszystko ma swoje granice


@Fekalny_okuratnik: Mówi to typ który daje różowy pasek na czarną tylko dlatego że ośmieliła się skomentować jego wpis i jest różowym paskiem xD A później wielki płacz że żadna różowa Cie nie chcę :D