Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jakiś mirek osiągnął 50 cm w bicku bez wspomagaczy, sterydów czy innego testosteronu?
( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się zastanawiam czy jest to możliwe, albo jaka jest granica MAX w obwodzie?

#mikrokoksy #pytanie #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fe36bebc52ede86857a781
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
Czy jakiś mirek osiągnął 50 cm w bicku bez wspomagaczy, sterydów czy innego testosteronu?

( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się zastanawiam czy jest to możliwe, albo jaka jest granica MAX w obwodzie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jasne że się da :) Ale nie będzie to oczywiście na żyle. Naturalnie albo jesteś duży ale ulany, albo mały ale docięty.
Sam mam prawie 50cm w przedramieniu :) W łapie dobijam do 60cm.
@AnonimoweMirkoWyznania: naturalnie to zależy od twoich predyspozycji tylko i wyłącznie, czy ogólnie jesteś duży chłop, czy łatwo budujesz masę mięśniową. jak masz obecnie 35cm i już kilka lat nie chce ruszyć naturalnie no to wiadoma odpowiedź, a jak masz np. takiego wielkiego gościa jak Bjornson to mniej niż 50cm to wyglądało by u niego nienaturalnie.

@IntruderXXL: naturalnie masz te wymiary? bo ogólnie widzę że rosły z Ciebie chłop.
@IntruderXXL: ale to raczej chodzi o zwiększanie siły? bo w sumie taki rozrost już w pewnym momencie mało zdrowy jak dobrze wspominam Colemana, życzę Ci żeby kontuzje trzymały się z daleka bo to największa kur$% dla takich świrów. A kolega z posta, idź w siłę, reszta przyjdzie wraz z nią, przynajmniej tak odnotowałem u siebie i paru gości.
@AnonimoweMirkoWyznania: zalezy. Kazdy moj ziomek #!$%@? pierdyljart seri na lapy i ma jakies marne 40. Ja na łapy to głownie robie młotki i podciganie podchwytem i mam 46 xd mysle ze jakbym ise skupil to do zrobienie w ciągu 6 miechów. ps. oczywsicie trzeab zaznaczyc ze mam 120kg i jakeis 25%bf, ale trzeba tez zaznaczyc ze mam tłusty brzuch i przeswitujace zyly na lapie xd