Wpis z mikrobloga

hej #mirkoligaps3 - to nie był dobry tydzień (chyba niespełna 60 punktów wpadnie, same brązy prawie), głównie ze względu na #raymanlegends na #ps3 :] dwa ostatnie 'obrazy' mi pozostały (muzyczne, wersja 8-bit, gówno widać, ale napieraj do przodu :]) + powrót do #raymanorigins, a potem maksowanie plansz, a tych mam całkiem sporo do powtórzenia wbrew pozorom, dodatkowo wyzwania online i to trochę potrwa - przy moich umiejętnościach jakieś ~2-3 miesiące do platyny :] - zdania nie zmieniam, gra genialna, warta każdych pieniędzy i szkoda, że nie kupiłem tego w dniu premiery :]

Dodatkowo przeprosiłem się z #dmcdevilmaycry, przeszedłem bodajże 7 misji, gra się całkiem fajnie, chociaż nadal uważam, że to dość specyficzna gra...

Ni No Kuni jest świetne, chociaż włączyłem wczoraj 'jeno' na godzinę, ale przy większej ilości czasu na pewno wrócę do tej gry :]

The Last of Us to już w ogóle zasługuje na osobny wpis, ale to po ukończeniu - dwa słowa dla #naughtydog - #chapeaubas :]
  • 6
  • Odpowiedz
@Zioman: Tomb Raider jest świetny (ten nowy naturalnie) - się mi przypomniało, że 'zanabyłem' slot via #gametrade, pograłem, ukończyłem, padł dysk - piszę do delikwenta ponownie o dane do konta - zero odzewu - to była pierwsza i ostatnia gra nabyta w ten sposób, już wolę kupić sam i mieć wszelkie, ewentualne problemy z głowy :]
  • Odpowiedz