Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,
- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem" (szczególnie gdy np. partner(ka) ma w gdzieś twoje bufory i kocha osobę a nie kawal mięsa z "kontenerami na mleko"),
- to ze dodał go stary chłop (ponad 9 lat na wypoku),
- komentarze gdzie wklejane są zdjęcia tej osoby sprzed operacji, na których ma ona czelność.. uwaga.. NOSIĆ BLUZKĘ Z (nie znowu aż tak duzym) DEKOLTEM, co według komenujacych.. odbiera jej prawo do decydowania o sobie?

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #rozowepaski #mizoginia #medycyna #zdrowie #neuropa
Pobierz M.....a - Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewacz...
źródło: comment_1660802204BpoDpr8QTb2t6jwgCSLkfB.jpg
  • 83
@MglawicaKraba: Standard.

1. Wtrącanie się w życie innych.
2. Mówienie innym co mają robić a czego nie robić.
3. Przypisywanie ideologi czy chorób psychicznych nie tym ludziom co trzeba ;-)
4. Obgadywanie i wyszydzanie.
5. Podwójne standardy.
Ze wszystkich połączonych punktów powstaje: kapitan frustrata :P

Nie zdążyłeś już się przyzwyczaić do niektórych wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnie tylko śmieszy wtrącanie lewackiej nowomowy w obcym języku do polskich zdań


@gusguster: no to powinieneś się cieszyć, ze żyjesz w XXI wieku, gdzie tych zapożyczeń z amerykańskiego angielskiego bierzemy mniej niż 1%
gdybyś żył w czasach późnej Rzeczypospolitej Szlacheckiej to praktycznie musiałbyś znać francuski, żeby zrozumieć taki "oficjalny" polski (czyli ten, którym posługiwało się najlepiej urodzone/ustawione 10% społeczeństwa, z królem, szlachtą i duchownymi). do wypowiedzi masowo pakowano galicyzmy czasem nieironicznie