Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewaczek i chorych psychicznie kobiety, która zrobiła sobie operację mająca podnieść jej komfort życia,
- twierdzenia OPa, że żadna "normalna kobieta" nie chciałaby się pozbyć ważącego kilka kilogramów balastu, którego noszenie latami może powodować konkretny ból, ból którego może nie być warta możliwość "szczucia cycem" (szczególnie gdy np. partner(ka) ma w gdzieś twoje bufory i kocha osobę a nie kawal mięsa z "kontenerami na mleko"),
- to ze dodał go stary chłop (ponad 9 lat na wypoku),
- komentarze gdzie wklejane są zdjęcia tej osoby sprzed operacji, na których ma ona czelność.. uwaga.. NOSIĆ BLUZKĘ Z (nie znowu aż tak duzym) DEKOLTEM, co według komenujacych.. odbiera jej prawo do decydowania o sobie?

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #rozowepaski #mizoginia #medycyna #zdrowie #neuropa
M.....a - Nie wiem co jest bardziej żałosne w tym wpisie, czy..
- wyzywanie od lewacz...

źródło: comment_1660802204BpoDpr8QTb2t6jwgCSLkfB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: bo to kolejny piwniczak co nigdy nie gadał z kobietą, większość dziewczyn z dużym biustem z którymi rozmawiałem chociaż raz wspomniały o tym że myślą nad redukcją rozmiaru, i nie ma się co dziwić, jak już ktoś napisał to jest potężne obciążenie które #!$%@? z czasem plecy, utrudnia też bieganie, sport ogółem...
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: warto doprecyzować że duży biust raczej nie ma bezpośredniego wpływu na ból pleców przez swój ciężar w większości przypadków (sporo razy to badali i brak korelacji), jednak pośrednio już może mieć taki wpływ jeśli jego posiadacz się czuje z nim niekomfortowo i przez to przyjmuje jakąś nienaturalną postawę.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Konfederacja jest jedynym klubem/kołem w Sejmie, którego 100% posłów podpisało się pod wnioskiem do TK dotyczącego zakazu zmniejszania piersi cycków cycuszków cycorów bimbałów melonów balonów kontenerów na mleko zarówno u kobiet jak i postaci animowanych
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: przeciez ja pisałem o osobniku z picrel xD


@OddajButa123: No i osobnik z picrel też mógł czuć dyskomfort związany ze swoimi piersiami. No i je sobie usunął/zmniejszył. No i to jest sprawa tego osobnika. No i w sumie #!$%@? Tobie i mi do tego xD

Jak to jest, ze ludzie aż tak muszą się interesować czyimś życiem i czyimiś decyzjami? Zwłaszcza osób, których nawet nie znają.
  • Odpowiedz
@Reezu: dobra to napisze dokładniej bo widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, pisałem o użytkowniu o nicku Cesc o którym jest mowa w poscie opa i którego wpis widnieje w picrel
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: z pobieżnego przeglądnięcia wszystkiego wnioskuję, że tu nie chodziło o komfort fizyczny, bo ona jakiegoś wielkiego biustu nie miała, za to jej wpis sugeruje dysmorfofobie. Jest dorosła i moze sobie robić, co chce, wiadomo, ale nie uważam, że zaburzenia dysmorficzne powinno się leczyć przez operacje. Wiec no nawet jak na lewaczke mam mieszane uczucia co do tego. Fanka powiekszania biustow tez nie jestem. Pisze to ze swojego terfowego punktu
pierogu - @MglawicaKraba: z pobieżnego przeglądnięcia wszystkiego wnioskuję, że tu ni...

źródło: comment_1660813112bO7wb92xd1DhaKdx39BoFb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mnie tylko śmieszy wtrącanie lewackiej nowomowy w obcym języku do polskich zdań,


@gusguster: Body euphoria? A no tak, dobre samopoczucie i akceptacja własnego ciała to lewactwo. To wiele tłumaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pierogu: wiesz, tylko tamtem OP o tym nie mówi (wątpię by się zagłębiał) - dla niego sam fakt, że jakas kobieta nie chciałaby mieć wielkich kontenerów na mleko = lewactwo I choroba psychiczna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz