Wpis z mikrobloga

@FejsFak: oczywiście że mogę:

https://www.wykop.pl/wpis/67185753/#comment-238687467

"Na przykład sprzątam tylko wtedy gdy coś rozbierałem i narobiło się przy tym mnóstwo syfu - tak jak teraz przy rozbieraniu poddasza. Dla kogoś z zewnątrz to może być przerażające ale dla mnie gdy mam świadomość, że niedługo będę w tym pomieszczeniu zdzierał karton gips jest ok gdy jest syf na podłodze. Po prostu przyzwyczaiłem się do remontu i wiem, że to jest stan przejściowy."
  • Odpowiedz
najbardziej to się boją hejterzy, że wyjdą na wsiowych głupków. Chociaż dla nich to pewnie nie jest żadna nowość.


@FejsFak: taaa, już widzę jak po twoim sukcesie staczają się na samo dno i do końca życia plują sobie w brodę, że w Ciebie nie wierzyli XD
  • Odpowiedz
daleko raczej nie mają


@FejsFak: Ale zdajesz sobie sprawę, że większość osób, które piszą pod twoimi postami traktują to jako czystą rozrywkę. Generalnie mają w nosie co się z tobą stanie byleby się coś działo. No i jakby chcieli oglądać jak ktoś remontuje coś zgodnie ze sztuką to pewnie wybrali by inny "kanał". W twoim przypadku czekają na jakiś fuck up, żeby była okazja do śmieszkowania. Tylko tyle.

Skoro już
  • Odpowiedz
Wy ludzie nie macie swojego życia, że tak się cudzym interesujecie?


@FejsFak: Ale to Ty dzwonisz... tzn wrzucasz swoje "życie" tutaj. Na co liczyłeś?

Prawda jest taka, że wy jeszcze nie jesteście gotowi na taki kontent ale za parę lat jak koszta energii was przerosną to będziecie szukać informacji.


@FejsFak: Są dwie grupy ludzi, którzy tak mówią. Ta nieuzasadniona agresja w odpowiedzi na bądź co bądź troskę jak
  • Odpowiedz