Wpis z mikrobloga

P0lki pe el to moja ulubiona strona. Sekcja grażynowatych komentarzy, które próbują się przekonać nawzajem, że jak facet wybiera karierę i wakacje to MUSI BYĆ Z NIM COŚ NIE TAK to istne złoto. No i wiadomo, jak ma kasę, to by się na pewno jakaś znalazła. Gdyby oczywiście był normalny xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja tak się zastanawiam... Po co takiemu facetowi w ogóle jakaś baba. S--s i randki w dzisiejszych czasach to nie problem (zwłaszcza na tych samotnych wakacjach ;)), a związek małżeński z jakąś typiarą, która będzie z nim tylko dla kasy (to nie ja to napisałam, tylko karyniksy-pic rel) mija się w ogóle z celem i szkoda na to czasu.

I grażynki jakoś w ogóle nie pomyślały, że może to z nim nie jest problem, tylko że nie spotkał jeszcze żadnej wartościowej dziewczyny, z którą w ogóle chciałby wejść w związek. Ciekawe.

#logikarozowychpaskow #p0lki #p0lka #zwiazki
Siaa - P0lki pe el to moja ulubiona strona. Sekcja grażynowatych komentarzy, które pr...

źródło: comment_1660739970ZhLNvCOkyk3Jy5qqfZX4k4.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanSebastian666: wynika to z tego, że jestem dobrym obserwatorem i mam dużo spostrzeżeń co do natury i zachowań ludzkich. Dużo osób da się zaszufladkować pod pewne schematy zachowań/ typy osobowości i dzięki temu łatwo ich rozszyfrować
  • Odpowiedz