Wpis z mikrobloga

P0lki pe el to moja ulubiona strona. Sekcja grażynowatych komentarzy, które próbują się przekonać nawzajem, że jak facet wybiera karierę i wakacje to MUSI BYĆ Z NIM COŚ NIE TAK to istne złoto. No i wiadomo, jak ma kasę, to by się na pewno jakaś znalazła. Gdyby oczywiście był normalny xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja tak się zastanawiam... Po co takiemu facetowi w ogóle jakaś baba. Seks i randki w dzisiejszych czasach to nie problem (zwłaszcza na tych samotnych wakacjach ;)), a związek małżeński z jakąś typiarą, która będzie z nim tylko dla kasy (to nie ja to napisałam, tylko karyniksy-pic rel) mija się w ogóle z celem i szkoda na to czasu.

I grażynki jakoś w ogóle nie pomyślały, że może to z nim nie jest problem, tylko że nie spotkał jeszcze żadnej wartościowej dziewczyny, z którą w ogóle chciałby wejść w związek. Ciekawe.

#logikarozowychpaskow #p0lki #p0lka #zwiazki
Pobierz Siaa - P0lki pe el to moja ulubiona strona. Sekcja grażynowatych komentarzy, które pr...
źródło: comment_1660739970ZhLNvCOkyk3Jy5qqfZX4k4.jpg
  • 24
@mzlg: i tak osobiście uważam, że najlepiej ogarnąć drugą połówkę jak najwcześniej niezależnie od płci bo potem wychodzą takie rzeczy
@Siaa niestety mam wrażenie, że ciężko znaleźć teraz sensowną kandydatkę na partnerkę, raczej mało jest dziewczyn, które są ogarnięte, więc nie dziwię się, że faceci idą w swoją stronę.
@mzlg: myślę, że warto być za młodu chociaż w jednym związku, żeby się czegoś o sobie dowiedzieć. Natomiast partnera na całe życie to zacznę szukać dopiero w okolicach 28-30 lat, jak mi wzrośnie samoświadomość i faktycznie będę chciała założyć rodzinę :)
@Siaa ja mam już 27, wszystkie moje związki były #!$%@? i się #!$%@? dla mnie skończyły. Przeraża mnie to, że za bardzo nie da się za bardzo ocenić na ile można ma danym człowieku polegać, zanim się na nim nie przejedzie. Powoli dochodzę do wniosku, że się nie nadaje do związków.
@Akos: też właśnie o sobie tak myślę. Trochę mnie przerażał mój wiek i że nie mam jeszcze narzeczonego, czy męża, bo założenie rodziny było moim wielkim marzeniem. Widząc jednak co się dzieje: te rozwody wokoło, nieprzyjemności związane z walką o dom i dzieci... No po prostu ręce opadają. Człowiek woli być sam albo spotykać się z kimś niezobowiązująco, niż tracić czas na leczenie złamanego serca. Dam sobie jeszcze czas, poukładam siebie
Seks i randki w dzisiejszych czasach to nie problem (zwłaszcza na tych samotnych wakacjach ;)


@Siaa: Tym czasem na wykopie ciągle się pojawiają złote rady na temat korzystania z usług pań lekkich obyczajów.
@Siaa: karynki po części mają racje, ale źle to przedstawiają

powiedzmy sobie szczerze większość samotnych facetów po 30 to nie są żadni przebojowi ruchacze xD i jeszcze ta kariera, klepanie kodu za 15k i klatka dla polaka z pętlą na 30 lat to nie jest kariera tylko normalna praca wyrobnika

ruchanie wielu losowych kobiet czy to za kasę czy nie (jakieś 5%) szybko się nudzi, ta mityczna kasa nie kupi ci
@NadmiarNiedoboru: to niech karynki wezmą tych imprezowych ruchaczy, żeby dla takich kobiet jak ja zostali bardziej wartościowi faceci :D

Dlaczego zakładasz, że wszyscy muszą chcieć tego samego w tym samym czasie? Dlaczego akurat przed trzydziestką? Jeśli ktoś nie ma warunków na zakładanie rodziny, ale musi, bo przecież wszyscy tak robią, to czym to się różni od patologii 500+?
@Siaa:

Dlaczego akurat przed trzydziestką?

bo 25-30 to najlepszy czas dla kobiet? kobiety zazwyczaj nie chcą 15 lat starszych dziadów którzy mają warunki na założenie rodziny

jak patrzę na kobiety po 30 które chcą założyć rodzinę to nawet robi mi się trochę smutno bo dla nich to koniec i ta desperacja aż odpycha, nie da się mieć i zjeść ciastka xD same wybrały
nie mowię, że mają rodzić kaszojada zaraz po
@NadmiarNiedoboru: zgodzę się, że to biologicznie najlepszy czas dla kobiety i tutaj mamy zdecydowanie gorzej od mężczyzn, bo powinnyśmy się spieszyć. Mimo wszystko, ten wiek zakładania rodziny się trochę przesunął w okolice trzydziestki. Patrząc po moich koleżankach, to duża część z nich w okolicy 30 będzie miała już drugiego męża xD I to mnie trochę przerasta, bo nie chciałabym się rozwodzić i tworzyć sobie problemów, mieć czwórkę dzieci, a każde z
Dlaczego ciężar utrzymania rodziny ma spoczywać tylko na mężczyźnie? Podobno jest równouprawnienie i kobiety chcą związków opartych na partnerstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Siaa: xD tak, też to słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)