Wpis z mikrobloga

Czy kto podpowie jakie opony lepiej kupić? Mam przyczepę podłodziową łódka na niej waży pewnie ponad tonę. Do tej pory miałem na niej używane opony z busa 175/65r14C, niestety rozpadły się ze starości. Przyczepa 7 miesięcy jest nieużywana. Powstaje pytanie czy lepiej kupic jakieś markowe opony ale używane czy nowe chińskie no takie https://allegro.pl/oferta/austone-asr71-175-65-r14c-xl-90-t-11921369622?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=wybrane&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_opony_i_felgi_pla_pmax&ev_campaign_id=17996349066&gclid=CjwKCAjwo_KXBhAaEiwA2RZ8hJkiUpZkirlleYlfl2gDmajVGzNAtMBgrGeN67C3Zv56ykQz8il53hoCskcQAvD_BwE przypominam że opony muszą być wzmocnione. Łódka z przyczepą ważą ponad 1t. A moze jakies inne pomysły?
#opony #motoryzacja #przyczepa
  • 7
@gawronfly: Chińczyki sparcieją szybko, będą pękać na bokach, zniszczy je po prostu czas a nie przebiegi. Jeśli sprzęt ma stać latami to markowymi oponami rozwiązujesz problem przekładania w przyszłości
@gawronfly: Już lepiej używane normalne niż nowe chińskie, zwłaszcza że wielkich przebiegów pewnie na nich już nie będziesz robić.
Ja sobie teraz dwuosiową najpewniej od Neptuna kompletuje :D
@gawronfly: ja chetnie podpowiem jak nie byc przegrywem w internecie, korporacje ci jakis syf dolepiaja do adresu, bo glupio klikasz po plkatnych reklamach i karmisz google (placi tu ZERO podatkow). Ogarnij sie. Caly liink konczy sie na 622 a dalej od "?" to sledzacy syf, nie widzisz tego? Adres jest 4-5 dluzszy ale nic TAK MUSI BYC i bede dal sie sledziec. A opony chyba powinny byc w spoczynku odciazone jak