Wpis z mikrobloga

@alltimehigh: to chyba każdemu chodzi o coś innego, bo to slysze pierwszy raz. Że co, że szkolenia zaczął prowadzic? Czy gościu atakuje jakieś kryptowaluty oprocz tych którym naprawde grozi upadek?
akurat on pierwszy przewidzial upadek luny, czy tam jego koledzy, a potem co, założył własnego algostabla?
może jeszcze napisz, że jest niemiły i ma #!$%@?ą kamerkę więc #!$%@? go
@zielony_ludzik_2: a bank działa tak że kupuje od siebie pieniądze? może sobie zrobił skarbonke, jesli nie jesteś holderem to jaki masz problem z brakiem utility? burgerbonka bys propsował a spadl 99%, za to bsb jest bodajże na ath, ath w spadającym rynku to jest to co mu wychodzi/ się udaje.
@elementarz1: ale Ty rozumiesz że jak jedyny w mieście mam szczypiorek a ceny warzyw spadają to szczypiorek trzyma cenę bo nikt oprócz mnie nie sprzedaje szczypiorku? czy Ci to narysować jakoś żebyś zrozumiał że ten argument że niby to jakieś osiągnięcie jest idiotyczny?
Po drugie ath ta wydmuszka miała podczas telezakupów Mango u knura z Białegostoku kiedy cenę wypchał powyżej 2$ żeby uwolnić kolejną pulę tokenów, jakoś mało osób się dało
@zielony_ludzik_2: pokaż mi takiego twita, jesli ktoś to kiedys kupił z własnej woli to teraz moze sprzedać z profitem, + pokaż mi porządną kryptowalute której wieloryby nie skupują żeby podbijać jej cene dla ulicy jednoczesnie dając zarobic wczesnym inwestorom