Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tutaj na tagu #programista15k ktoś kto pracuje zdalnie dla firmy z USA albo mieszka w tym kraju i pracuje jako programista? Nie wiem w którym kierunku iść, obecnie przerabiam kurs CS50 i znam podstawy Pythona. Nie wiem na czym się skupić po przerobieniu CS50. Czy bardziej iść w Web design czy Python i jego biblioteki? Z czego będą lepsze $$$? Jeśli chodzi o naukę, wiele osób na reddicie polecało Odinproject i Freecodecamp. Polecacie jeszcze inne źródła, zwłaszcza jeśli chodzi o Python? Uprzedzając pytania, nie mieszkam obecnie w Pl i to głównie emigracja zmotywowała mnie do nauki, #programowanie #naukaprogramowania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fc9cb4dc34d0ff86333011
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@fiku_miku: Zależy, narracja w Polsce jest taka, że stany są strasznie drogie i w ogóle co z tego że tam pracujesz, jeżeli koszty życia są wysokie. Fakt, koszty życia w stanach są wysokie, ale to tak samo jak w Polsce gdy porównasz koszty życia w Warszawie, czy Krakowie do powiedzmy jakiegoś Radomia. USA to nie tylko wielkie miasta, aczkolwiek nawet biorąc pod uwagę wielkie miasta to ceny wynajmu to wcale nie
@RapIArbuzy: @fiku_miku: miałem kumpla na studiach zaocznych, w tygodniu pracował jako programista (2 lata doświadczenia), pojechał do rodziny do Stanów na rok, przez ten rok nie mógł tam znaleźć pracy i wrócił do Polski

wcale nie jest tam super różowo, wizy pracownicze ciężko się załatwia, on coś narzekał, że go nie chcieli przez brak skończonych studiów, ja bym teraz tam w ciemno nie jechał