Wpis z mikrobloga

Który dostawca usług medycznych jest lepszy w Warszawie? Enel-med czy Medicover? Wcześniej miałem wykupiony przez firmę pakiet z Enel-medu i byłem zadowolony, ale teraz, na B2B, muszę wykupić pakiet indywidualny. Za Enel-medem przemawia to, że już go miałem i wszystko było spoko, ale Medicover jest sporo tańszy. Macie jakieś doświadczenia z Medicoverem? A może ktoś może porównać obu dostawców?
#enelmed #medicover #b2b #pracait #programista15k #warszawa
  • 10
@Wokawonsky: u mnie z robo jest pakiet medicover i za kilka złotych więcej masz dodatkowo placówki Damian. Współpracują ze sobą. Mają tez swoich lekarzy, szpitale, wizyty itp. Wiec jak w medi nie masz terminów na jakieś badania to umawiam sobie w Damian
@Wokawonsky: enel med to fasada placówki medycznej. Pracują tam najbardziej niekompetentni lekarze z jakimi miałem do czynienia. Często dodatkowo niegrzeczni. Miałem tam pakiet około roku, za każdym razem jak przychodziłem nikt nie potrafił mi pomóc a w niektórych przypadkach wręcz zaszkodzili. Zrezygnowałem z pakietu pomimo ze kosztował mnie 40zł miesięcznie, resztę placił pracodawca. Nie był warty ani złotówki. Moim zdaniem ta firma nadaje się do zgłoszenia do prokuratury.
Medicover ma bardzo mało placówek porównując do enelmed czy Luxmed. Przerobiłem wszystkie 3 opcje i szczerze Medicover według mnie najgorszy, lepiej było w Luxmed no i enelmed na pierwszym miejscu. Ale ważna uwaga: w żadnej sieciowce nie jest tak że masz miliony wizyt, do specjalistów często są długie kolejki lub w ogóle brak terminów na kilka miesięcy wprzód. Na taki scaling zębów w enelmed albo czekasz 3 miesięcy albo liczysz że ktoś